La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

1

Iga niech zrezygnuje z tego debla, więcej sił na turnieje indywidualne.

4

@Pawlak1992 Debel nie ma nic do tego...

0

@takisobiektos Ma, traci się więcej sił jeśli gra się więcej meczy.

5

@Pawlak1992 Nie ma i skończ.

3

@Pawlak1992 Aha a ty uwazasz ze jakby nie debel to spala by w lozku wczoraj?

1

@kamilo0066 @lukaszbarca15 To zabawne, że w piłce nożnej La Rambla życzy najgroźniejszym rywalom Barcelony, żeby szybko nie odpadli z innych rozgrywek, bo będą tracić więcej sił przez więcej meczy, a jeśli chodzi o tenis to uważacie, że dodatkowe mecze nie zabierają zawodnikom sił.

0

@Pawlak1992 Chłopie co ty porównujesz. Krejcikova gra singla - jest w półfinale, debla - półfinał i miksta - ćwierćfinał. To jest tenis i każdy tam wie jak i ile ma grać aby starczyło sił. Iga na deblu nie zmęczy się bardziej niż podczas treningu. Koniec.

0

@Pawlak1992 Porównywanie piłki do tenisa xD Zamiast debla i tak by musiała zrobić trening. Druga sprawa debel jest duzo mniej meczący niż sinigel i o tym mówią sami zawodnicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?