La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

6

Semeniuk to odkrycie tego sezonu i filar tej reprezentacji na lata

8

@patry295 MVP tamtego sezonu ligowego. Talent niesamowity.

3

@Encore A pierwsze kroki w poważnej siatkówce stawiał w Zawierciu, sezon 18/19, kiedy to Zawiercie zajęło historyczne 4 miejsce w PlusLidze. :)

1

@Encore a jest jeszcze Bednorz. Rokował podobnie choć odrobinę przygasł ale wierzę w niego, ostatnio grał dobrze

0

@mmaciass Bendorz i Semeniuk lepsi niż Kurek „co serw to siata” i Kubiak „wieczny młody talent”

0

@patry295 to trochę inne pozycje, chłopaki mają swoje atuty i mocno pukają do kadry A czyli tego top składu. Będziemy mieli z nich jeszcze pociechę ale nad Kurkiem ich nie stawiaj. Kurek ma warunki lepsze i ogólnie nie skreślaj go. Kubiak Faktycznie przeżywa trudny czas ale i tak pojedzie do Tokyo

0

@mmaciass Pewnie dadzą tej kadrze doświadczenie. To nie jest tak, że nic sobą nie prezentują. Natomiast pamietam jak Kubiak z zapomnianym dziś Bartmanem stanowili przyszłość polskiej kadry w 2011 roku. No niestety nie osiągneli poziomu Wlazłego. Zarówno Kurek jak i Kubiak mają ze względu na swoje lata ostatnie Igrzyska na których mogą coś zwojować, choć uważam, że mogliby w tym momencie prezentować coś więcej niż grę na peryferiach siatkówki w Japonii

1

@patry295 Nie osiągnęli poziomu Wlazłego ...to oni wygrali nam ostatnie mistrzostwa świata .Kubiak był szefem tego sukcesu a Kurek najlepszym graczem tego turnieju podobnie jak Wlazły cztery lata wcześniej . Gardzenie takimi zawodnikami w czasie gdy forma jest dopiero budowana jest niepoważne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?