La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

2

Świadomy sen wymiata. Mam jeszcze mały problem, by przejść z niego do Oobe. Ktoś zainteresowany tematem ma jakieś wskazówki?

Najpiękniejszy jaki miałem, to jak byłem w górskiej chacie, za oknem dolina otoczona górami. Wyleciałem z okna i leciałem by zatrzymać się na łące i tamże się położyć. Czułem czysty, gładki wiatr na twarzy. Niebo.

2

@Majkel34 to się może skończyć porytą banią nie polecam ;P zjedz sobie lsd

0

@Majkel34 jak mieć świadomy sen?

0

@SkilledHydra16 zależy. Mi wychodzi to na spontanie. Ale piękna rzecz.

1

@SkilledHydra16 Normalnie, śpisz i wiesz, że śpisz.

1

@NaFazieHitman Nie shizuj pan, prędzej kwasem se zryjesz beret niż naturalnym snem xD Jak dobrze się wkręcisz w temat to możesz naprawdę fajnie sobie pomóc, pokonać lęki no i przedewszystkim nieźle się bawić hah :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?