La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 520 Culés

2

Coraz więcej wypowiedzi duńskich piłkarzy, że oni nie chcieli wtedy grać. To była absolutnie szykująca sytuacja i to chyba każdy rozumie. Ale czy takie głosy pojawiłyby się gdyby oni wygrali ten mecz? Ten mecz nie powinien być dogrywany tego dnia, ale skoro mogli zagrać w niedzielę to była przecież jedyna sensowna opcja. Zespół duński przeżywał ciężkie chwilę, ale turniej musi trwać, a terminarz jest jaki jest.

0

@ShinobiQWE Prawda jest taka, że Duńczycy przegrali ten mecz pechowo. Jeden cross w pole karne, główka i gol dla Finlandii. Do tego rażąca nieskuteczność Duńczyków i zmarnowany rzut karny.

2

@ShinobiQWE Podobno Eriksen poprosił ich żeby dokończyli, więc jeśli rzeczywiście tak było to nie było innej opcji jak dogranie tego meczu. Masz rację, że pewnie byłaby inna gadka gdyby wygrali ten mecz.

1

@Zoker Skoro ich poprosił żeby dograli to tym bardziej nie powinni teraz odwracać kota ogonem. Moim zdaniem ten mecz nie powinien być dograny tego dnia, ale termin niedzielny był odpowiedni. Wiadomo, że pewnie Duńczycy mieli za sobą ciężką noc, ale od całego tego zdarzenia sytuacja stała się nietypowa i jasne jest to, że w normalnych okolicznościach ten mecz przebiegał by inaczej.

konto usunięte

0

@Zoker raczej wątpliwe, żeby Eriksen miał okazję i chęci przekazywać jakieś informacje kolegom w trakcie tej godziny, w której jego życie wisiało na włosku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?