La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

5

Dawać Gallardo na coacha repki Albicelestes, Bielsa przeszedł niczym burza w eliminacjach do MŚ w 2002 r. Po czym szybki wpierdol i Arhentina is coming home, na dodatek nie wziął na mundial Saviolę czy Riquelme, a wziął całkowicie bez formy nestora Caniggię. Scaloni to nie ma najmniejszego pojęcia o futbolu, ma cracków na ławce, ale ni choooya. Dobrze, wynik poszedł w świat i tak repka Canarinhos jest poza wszelką konkurencją, ale Albicelestes grają taką padakę, taki szajsen, że głowa boli. Dzięki za wspólne oglądanie na ten kolejny wodewil i hecę w wykonaniu Albicelestes, na osłodę cudowne golazo w wykonaniu D10S i to by było na tyle.

4

@Don-Corleone Di Maria wszedł i odrazu coś ruszył ale po co ma grać od początku skoro ma formę i dobrze gra nie? To samo Correia... Co do defensywy już nie mam słów na to.

1

@Coutinho007 Co z defensywą? Mówimy o dzisiejszym meczu. Świetnie dzisiaj grali, jedynie Otamendi raz się wylał, a tak, to Chile nie było w stanie zagrozić Argentynie.

2

@Coutinho007 I znowu nieprzespana noc, jprdl!!!

1

@Rewolucja123 No i ten wylew zadecydował o tym, że był renis :S

1

@Don-Corleone Nie dziwie się. Argentyna remis, Hiszpania remis i Polska w łeb od Słowaków :/

1

@Coutinho007 Karny i tak z czapy. Patrz 1 połowa i kiks Lautaro, tam też go kopnął obrońca Chile i co?

2

@Rewolucja123 Masz rację, cała Ameryka Południowa odnośnie sędziowania, ale co z tego, jak kolejny remis Albicelestes i padaka leve hard :/Nie ma skrzydeł, drugiej linii, Lautaro znowu zawodzi, nie ma dosłownie NIC, to z czym do ludzi??? @Coutinho007

0

@Don-Corleone Trochę smutne będzie jak pewnie po Mundialu w Katarze Leo już na 100% odejdzie z tej repki. Pewnie zostanie 2 najwybitniejszym zawodnikiem i tak obok Maradony Albicelestes ale jednak szkoda, że biało niebiescy nie wygrają nic..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?