La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

10

Możliwa jest wymiana Cancelo i Bernardo Silva za Dembele i Roberto. [MD]

5

@barcelonaLM xdxdxdx skislem

4

@barcelonaLM Deal roku

4

@barcelonaLM Szejk chyba pijany.

4

@barcelonaLM A co z Destem/Emersonem w przypadku przyjścia Cancelo? Poza tym Dembele za Bernardo Silve? Szejk by chyba musiał za długo ropę wdychać na swojej rafinerii, żeby się na to zgodzić xD

konto usunięte

1

@AlexDark00 City bardziej się przyda skrzydłowy jak Dembele. Sterling miał słaby sezon, a Silva też mocno obniżył loty. Tylko po co im ten Roberto?

2

@barcelonaLM Dawać Bernardo, w końcu bądź to bądź kontynuator gry Xaviera i Don Andrésa, ale byłbym happy z tego powodu!!!

2

@Don-Corleone No coż ostatnimi laty to my takiego pecha mieliśmy do tych Portugalczyków, że to jest masakra. Simao, Quaresma, Gomes, Semedo a jeszcze był kiedyś Couto. Co ich łączy? Wszyscy Portugalczycy i wszyscy niewypały, Trincao podtrzymuje póki co tą tradycje godnie =)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?