La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

2

My nigdy nie będziemy mieli dobrej reprezentacji, dopóki mamy tak fatalną ligę i jej zaplecze, w których rozgrywa się piłkę w tempie ślimaka na żółwiu, a najpopularniejsze zagranie to laga na aferę. Nie ma w niej wielkich pieniędzy, gdyż kwota za najdroższy transfer w historii wynosi 11 mln. To przy dzisiejszych cenach nie mamy o czym gadać gadać. Nie mamy takiego klubu jak Ajax czy Benfica, który ma jakąś jedną wyjątkową dobrą szkółkę wychowuje piłkarzy i sprzedaje za grube miliony. Więcej, u nas mają problem zakwalifikować się do Ligi Europy o Champions League ani nie wspominając, gdzie taka Ukraina co sezon ma swojego reprezentanta. W innych dyscyplinach tj. siatkówce, czy ręcznej nasze ligi to jest Top europejski, co przekłada się później na silną reprezentację, która nie tylko kwalifikuje się na turnieje, ale także odnosi w nich sukcesy. A jak patrzyłem wczoraj jak "graliśmy" tzn. przyjmij, poczekaj 5 sekund, porozglądaj się, podaj to no poprostu było czuć tę naszą wspaniałą techniczną ligę.

0

@Patriskos jesteśmy znani z fantastycznych zagrań w uliczkę do tyłu i wypuszczenie środkowego obrońy sam na sam z własnym bramkarzem

konto usunięte

0

@Patriskos świetnie napisane zgadzam się w 100%.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?