La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

6

Co by nie powiedzieć, to Lewandowski pozamykał co niektórym tutaj pyski. Jak czytałem wasze komentarze w przerwie meczu, to byłem zwyczajnie zażenowany. Ciekawe ilu z tych pajaców po bramce Lewego wyskoczyło w górę z radości?. Pewnie 99%.

3

@Don Lucas a dlaczego nie 100%?

6

@Don Lucas Pyski to mają psy tak na marginesie.

5

@tobiasson92 I ludzie bez honoru.

16

@Don Lucas Mam się spuszczać nad tym, że napastnik zrobił w końcu to od czego jest?
Szkoda, że się udzielasz w momencie, gdy zdobył gola, a wcześniej siedziałeś w jaskini?

10

@Don Lucas A mi właśnie mordy nie zamknął. Nie zagrał nic wybitnego a bramki tak czy siak oczekiwałem od niego

2

@norbi77 A kto mówi o jakimkolwiek spuszczaniu? Tutaj pojawiły się komentarze, w których ludzi nazywali go gównem i stwierdzające że w Bayernie strzela na pustą bramkę.

0

@norbi77 Ja ogólnie za często się tutaj nie udzielam, zwłaszcza w trakcie meczu (w zasadzie nigdy). Komentuje dopiero po meczach. Skoro już pytasz co robiłem, to poszedłem w przerwie do kibelka się odlać, umyłem ręce, następnie udałem się do kuchni zrobić coś do jedzenia i otworzyć kolejne kraftowe piwo. Jak wróciłem, to jeszcze zdążyłem przeczytać kilkanaście komentarzy tutaj. A co do spuszczania, to już masz chłopie +40, więc nie będę Ci mówił kiedy i w jakich sytuacjach masz się spuszczać. Miej trochę przyzwoitości.

0

@WisniaKala 500+ i innych rzeczy też z pewnością oczekujesz od życia, bo ci się po prostu należy. Co za typ. Bez odbioru.

Komentarz usunięty

0

@Gaucho Założyłem, że chociaż ten 1% nie jest hipokrytami.

6

@Don Lucas Skoro bierzesz wszystko dosłownie co się pisze w necie, to Ci współczuję, ale to Twoje prawo.
"Spuszczanie, podniecanie, zadowolenie, skakanie z radości" - znaczy w takim zdaniu to samo, a Ty od razu masz "kosmate" myśli.
Gratuluję :)

3

@fcbarcafan19 Ale tego akurat nie napisał. Były tez komentarze, że jest po prostu słaby itp, więc można też to pod takie słowa podpiąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?