La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

konto usunięte

10

Trzeba przyznać, że jest to piękny gest ze strony Niemców, podobnie jak stadion w tych kolorach jest piękny. Co do Węgier to mam nadzieję, że Unia Europejska podejmie właściwe kroki by ich ukarać.

konto usunięte

11

@Abominacja To już wiem, żeby tego meczu nie oglądać.

25

@Abominacja Ciekawe jest to że twój tęczowy kolega polubił posta 7 sekund po wstawieniu.

2

@Abominacja Węgier i Niemiec nie napisałeś tam gdzie trzeba

konto usunięte

0

@VenoM Jak możesz, jesteś homofobem?

0

@Nano22 Spiseg xd

konto usunięte

10

@Abominacja Poźniej płacz, że co wy chcecie przecież nikt nie prowokuje i narzuca wam nic ;) Jeszcze zakaz manifestacji politycznych, chyba że chodzi o lpg to nie

konto usunięte

2

@against_modern_football nie wiem o czym mówisz, to Węgry starają się cenzurować rzeczywistość dla dzieci żeby później wyrastały na homofobów i transfobów

konto usunięte

7

@Abominacja Ja za to mam nadzieję, że UEFA podejmie kroki wobec reprezentacji Niemiec i Neuera.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

konto usunięte

18

@Abominacja Za moich czasów (rocznik 88') nikt się nie obnażał ze swoją seksualnością ani w mediach ani ogólnie gdziekolwiek, a jakoś homofobem przez to nie jestem. To jest obrzydliwe mieszanie polityki do sportu. To ma być sportowa rywalizacja, a nie wykorzystywanie zasięgu do agitacji.

2

@masq Obrzydliwość totalna. Co najmniej taka sama jak niepodległościowe transparenty na Camp Nou. A nie, to już nie jest obrzydliwe xD

konto usunięte

1

@Khajio na szczęścia UEFA, już zbadała sprawę i nie ma nic przeciwko.


konto usunięte

0

@tristan87 Czyli jesteś zgłoszony za obrazę.

Nie pozdrawiam.

konto usunięte

1

@VenoM Dobra, ignoruję.

6

@Abominacja Marna prowokacja. Serio nawet na Euro muszą takie rzeczy mieć miejsce.

konto usunięte

0

@Abominacja Szkoda.

konto usunięte

0

@Bykunn no i okrzyki i transparenty są karane i tak samo powinno być tutaj.

konto usunięte

4

@Abominacja mówię o tym, że gdy mówisz że od jakiegoś czasu jest ogromna homopropaganda na każdej płaszczyźnie życia. Przykładowo w każdej produkcji netflixa muszą być homo, parady równości, tęczowe piątki, miesiąc dumy, czy tak jak tutaj tęczowa opaska + tęczowy stadion to jest odpowiedź ze strony wspierających ww., że to nie prawda, fanaberia, wymyślenia," nikt nie narzuca nic i nie prowokuje, co tęcza cie prowokuje?". Pojawiają się listy zakazanych symboli gdzie jest chyba wszystko co tylko możliwe xD; uefa zakazuje manifestacji politycznych - natomiast jak widać, nie można robić polityki chyba, że chodzi o lgbtqwerty to nie ma problemu. Na całe szczęście mimo takiej propagandy stadiony dalej pozostają prawicowe, oczywiście zdarzają się takie odpady jak st pauli ale to plankton. Taka to wielka dyskryminacja, nie chodzi o równość, a oto by mieć przywileje

konto usunięte

0

@against_modern_football Nie żebym miał ochotę dyskutować z takimi jak ty, ale kiedy była poprzednia parada równości w Polsce?

konto usunięte

0

@Persyfl również mi się z toba nie chce dyskutować, ale udziele ci tej informacji jak sam nie potrafisz wyszukać - 2019

konto usunięte

0

@against_modern_football Czyli dwa lata temu. To jakoś średnio nachalne.

konto usunięte

0

@Persyfl Niezły fikołek ;) Z szeregu tematów, które dałem wybrałeś jeden, który trochę pasuje pod tezę, ale w 2020 przypominam, że był covid więc zapewne dlatego nie było żadnego marszu. W 2019 było ich pewnie z 30 w różnych miastach

konto usunięte

0

@against_modern_football Temat podałeś jeden. Nie Moja wina, że źle dobierasz przykłady. Miło też, że swój światopogląd opierasz na "pewnie".

konto usunięte

0

@Persyfl Temat jeden, przykładów kilka wybrałeś ten pasujący, więc albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo dobierasz pod pasującą teże - stawiam to drugie. Nie opieram światopoglądu na "pewnie", tylko po prostu nie chciało mi się liczyć dokładne, a oparłem się o pamięć, że w roku 2019 padł rekord. Jednak nie ma problemu wyręcze cię po raz drugi, dokładnie 24 parady odbyły się na terenie PL. Jak na oblężoną grupę społeczną dość spora liczba.

konto usunięte

0

@against_modern_football Wybrałem jeden ze źle przez ciebie dobranych przykładów.
Ja tu jeszcze żadnej tezy nie przedstawiłem. To ty coś piszesz o propagandzie.
Ok, nie opierasz światopoglądu na "pewni" tylko na tym, że nie chce ci się sprawdzać. To zmienia postać rzeczy.
W zasadzie nie 24 parady, tylko parada w 24 miejscach. Raz w przeciągu roku. Mam przypomnieć, jak wyglądał w Białymstoku i dlaczego każdy musi być chroniony kordonami policji? Nawet ostatni, w Warszawie nie obył się bez bandyckich napaści. Sam dostałem pałką teleskopową w kolano.
Kto mówił o oblężonej grupie?

konto usunięte

0

@Persyfl Klasycznie zamiast wyłapać sens wypowiedzi to czepianie się o pojedyncze słowa, można się przyzwyczaić. Mój światopogląd opiera się przede wszystkim o doświadczenia zbierane przez lata, spojrzenie na daną sytuację, lekturę książek i artykułów, filmów dokumentalnych, własnych przeżyć itd. Nie wiem co próbujesz przekazać tym, że na pewno i że nie chciało mi się sprawdzić, ale uważam że nie ma to żadnego znaczenia bo jak opisałem wcześniej opierałem się na pamięci i nie było najważniejsze ile dokładnie było tych parad tylko przybliżona liczba przedstawiająca skalę. Nie, to były 24 oddzielne wydarzenia, w 24 miastach, w 24 różnych datach - także naprawdę nie manipuluj i nie spłycaj tematu, to że nazwa jest jedna nie zmienia faktu, że to 24 oddzielne wydarzenia.

Nie ma co tutaj przypominać, w sprawach tak wyrazistych, które budzą emocję bardzo często są kontrmanifestacje - tak było jest i będzie. Identycznie jak odbywa się marsz niepodległości też są kontrmanifestacje, a ich uczestnicy dążą do konfrontacji. Takie prawo natury, wygrywa silniejszy ;)

Wskaż mi te bandyckie ataki i incydenty, bo nie widziałem żadnego, milicja również twierdzi że było spokojnie. Jeśli dostałeś pałką teleskopową w kolano to może następnym razem powiedz chłopakowi czy koledze, który idzie obok że jak nie umie korzystać z pałki to niech jej nie używa. Zobacz może znalazłem twojego oprawcę 0:58


konto usunięte

0

@against_modern_football Sens był taki, że źle dobierasz przykłady pod tezę.
"Nie wiem co próbujesz przekazać tym..."
To raczej ty coś próbujesz przekazać. Ja tylko zwracam uwagę, że nie przejmujesz się przy tym sprawdzaniem faktów.
My bad, faktycznie różne terminy parad były. Co to zmienia?
"w sprawach tak wyrazistych, które budzą emocję bardzo często są kontrmanifestacje - tak było jest i będzie."
Czyli jednak muszę przypominać. Nie chodzi o kontrmanifestacje (znaczy chodzi, ale w tym wypadku nie tylko), a o łapanki i pobicia. Chodzi choćby o bandytów atakujących dzieciaki.
I nie, nie ma takich sytuacji na marszu niepodległości. Nie ma bohaterów zasłaniających się przed policją niemowlakami. Nie ma bandyckich łapanek, nie ma bicia przechodniów, bo akurat przechodzili w złym miejscu. Nie ma tu absolutnie żadnej symetrii.
"a ich uczestnicy dążą do konfrontacji. "
W którym miejscu uczestnicy parady dążyli do konfrontacji? W którym miejscu napadnięta przez 3 bandytów nastolatka dążyła do konfrontacji z nimi?
"Takie prawo natury, wygrywa silniejszy ;)"
I wyszło szydło z worka. Grupowe napaści na dzieciaki są spoko, bo hehe, prawo natury, hehe. Myślę, że to wystarczy za podsumowanie tej "dyskusji".

konto usunięte

0

@Persyfl Standardowe odwracanie kota ogonem i próbowanie zgrywanie inteligenta, szkoda mi już trochę klawiatury na odpisywanie ci, ale ostatni raz.

1. Źle dobieram pod tezę? - teza jest taka, że na każdym kroku jest homopropaganda i podałem ci kilka przykładów
2. Czy gdzie zakłamałem fakty, czy podałem nieprawdziwe dane? - napisałem, że było "pewnie z 30", a tak naprawdę było 24 więc nie skłamałem, pewnie = około wszystko się zgadza.
3. "My bad, faktycznie różne terminy parad były. Co to zmienia?" - odwołując się do pkt. 2 zarzucasz mi, że czegoś nie sprawdzam dokładanie co do liczby dziesiętnej, samemu nie wiedziąc kiedy i w jakiej formie te wydarzenia się odbywała. Zmienia tyle, że po pierwsze zarzucasz mi że czegoś nie werfyikuję rzekomo, jednocześnie samemu nie wiedząc ile tych spędów w PL było, ale twierdząc że to jedno wydarzenie.
4. Dalej nie musisz przypominać, wszystko wiem i dokładnie wiem jak było.
5. Oczywiście, że co roku na MN i w jego okolicach dochodzi do kontrmanifestacji legalnych lub zgromadzeń antifarzy próbujących atakować członków marszu. Zaczynając od 2011 gdzie kolorowa niepodległa blokowała marsz i na posiłki wezwała swoich przydupasów z niemiec.
6. Pisałem o kontrmanifestacji do MN czy innych zgromadzeń- znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem. Dodatkowo jednak chciałbym przypomnieć ataki na kościoły środowisk lgbt ścisle związanych ze strajkiem kobiet (chyba, że jednak ci co kamieniami butelkami rzucali, albo w Poznaniu chcieli wjechać do klasztoru to już nie są powiązani), czy gościa z filmiku który na paradę miłości idzie z bejsbolem i młotkiem xD
7. Ahh te niesforne dzieciaki, same dzieciaki chodzą żadnych dorosłych. To na czele ostatnio domowego przedszkola stał trzaskowski? Nie mogę się doczekać całego filmiku jaoka z wewnątrz parady, jak da dojść do głosu ludziom z poważnymi zaburzenia

nie odpisuj mi nawet już, bo to ostatni raz jak ci odpisuje

konto usunięte

0

@against_modern_football
ad 1. A Ja ci podałem przykład tego, jak źle dobierasz przykłady. Dodatkowo nie istnieje coś takiego jak homopropaganda.
ad 2. Nie tego dotyczył zarzut. I nie, nie zgadza się.
ad 3. Ale to ty stawiasz tezę, nie Ja. I pomijasz sedno, czyli z jakimi reakcjami parady się spotkały.
ad 4. Można było odnieść wrażenie, że wręcz przeciwnie.
ad 5. Czy gdzieś mówiłem, że nie ma kontrmanifestacji wobec MN? Mówiłem, że nie ma łapanek na dzieci. Mylisz się, jeśli myślisz że zamierzam prostować każde twoje minięcie się z prawdą.
ad 6. No pisałeś, w zasadzie nie na temat, no ale pisałeś.
Tak przypomnij. Jesteś w stanie wskazać, kto się próbował wedrzeć? Kościół podpadł wielu środowiskom. No i również lubi polowanie na dzieci. Czy dla ciebie napis na budynku jest równoważny zorganizowanej przemocy wobec ludzi?
Nie wiem też o jakim filmiku mówisz.
ad 7. Nie chodzi o to, że same dzieciaki chodzą, a specyficzny polski patriotyzm, który w rozumieniu niektórych bynajmniej nie oznacza walki z równym, tylko bohaterskie, grupowe napadanie na dzieciaki.
O jakich zaburzeniach mówisz?
Trzymam za słowo w takim razie z tym odpisywaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?