- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
2
A takie były smiechy z Holandii po zmianie trenera. Grają naprawdę dobrze. @norbi77 @Stoiczkow zaczynamy pompować balon? :]
0
@arasz1819 Kurde blaszka, no grają nieźle, co mnie bardzo cieszy! Tylko nie wiem czy ten balonik popmpować? Boję się, że jak zacznę to robić, to on zaraz pęknie. Ogólnie liczę na to, że Frank mi zamknie japę i pomarańczowi zajdą bardzo wysoko, w co chyba zaczynam nabierać wiary.
0
@arasz1819 Nie ma powodów, by ten balon pompować. Niby gra wygląda ładnie i cieszy oko, ale nie ma co się oszukiwać, lepszy zespół takie kontry jakie miały Ukraina, Austria i Macedonia, na bank wykorzysta.
Holandia nawet się "nie spociła" tymi meczami, bo nie miała ku temu powodów (może poza paroma minutami z Ukrainą), więc jeszcze się wstrzymam z hurraoptymizmem :)
P.S. Jestem ostrożny po wydarzeniach w 2012 roku, gdzie w grupie szli jak burza deklasując Francję, Włochów i Rumunów, a potem nie pisnęli w meczu z Rosją :(
Wolę się miło zaskoczyć, niż znowu czuć niedosyt :P
1
@Stoiczkow @norbi77 No to nie pompujemy. Czekamy cierpliwie na rywala w 1/8. Też pamiętam 2012, a nawet wcześniejsze. I na miejscu de Boera kazałbym im mocno ćwiczyć karne. Sam o tym wie najlepiej.
0
@arasz1819 Te wcześniejsze...np w Portugalii to żałuję, że pamiętam, bo grali cieniznę (poza meczem z Czechami, paradoksalnie przegranym) :(
I źle napisałem...tamten turniej był w 2008 roku, a nie w 2012 :)
1
@norbi77 tak, ten z 2012 to chyba w ogóle wyparłem z pamięci. Wicemistrzowie świata 3 porażki w grupie i do domu.