La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

4

Nie mogę słuchać już tych januszy w pracy. Staram się dawać obiektywną opinię o kadrze, ani nie optymistyczną, ani nie negatywną. To dostaję od typa co ogląda mecz raz na rok, albo w cale że jestem fanatykiem bo twierdzę, że z Hiszpanią było ok a dziś mogą wygrać xD

0

@DonMatteo901 Mnie najbardziej denerwują ci ludzie w radiu co zero pojęcia o piłce mają.

1

@DonMatteo901 To powiedz mu, żeby szedł na zewnątrz zobaczyć czy go nie ma za budynkiem.

0

@MesQueUnClub_87 To było na śniadaniu i jak się przebieraliśmy. I takich osób jest kilka. Podasz logiczny argument to oni nie wiedzą o co chodzi bo piłki nie oglądają.

1

@DonMatteo901 No to też troszkę jest tak, że ze Słowacją mogli wygrać, z Hiszpanią również i ze Szwecją też mogą. Tylko, że ze Słowacją nie wygrali, z Hiszpanią nie przegrali a ze Szwecją to też może być różnie. Wiem, masło jest maślane, a tymczasem Słoweńcy.

A skąd wiesz, że ogląda mecz raz na rok?

0

@DonMatteo901 Tak samo jak podczas rodzinnego obiadu wszyscy mówili, że Hiszpania nas zmiecie 3/4/5:0 i nie mamy szans. Ja z kolei przypominałem, że Lucho pozbył się części starej gwardii, a gra Hiszpanii nie porywa i mamy szanse.

0

@Martwy Bo go/ich zman xD oni ogólnie nie lubią piłki i odpalają się tylko jak kadra przegra by sobie pogadać: "nie chce mu się w kadrze grać, za granicą to by grał" itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?