La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1602 Culés

konto usunięte

22

Prezentacja terminarza na nowy sezon w wykonaniu Augsburga. Świetnie im to wyszło. Bayern i Lipsk chyba najlepiej dobrani. :D
https://mobile.twitter.com/FCA_World/status/1408375724373852160

konto usunięte

4

@Khajio xDDDD Augsburg wysoko postawił poprzeczkę z klubowych social mediów xDD
Z tym Lipskiem trochę przesada, nikt ich tam nie lubi, a to normalny klub, który nie wydaje na transfery wielu pieniędzy tylko wychowuje zawodników

2

@Khajio Z Lipskiem mistrzowski pojazd xD

konto usunięte

0

@DaPidejpi Tu nie chodzi o to jak działa klub w kwestiach sportowych, ale jak jest zarządzany od środka. Nikt do Herthy nie ma wielkich pretensji o znalezienie sobie miliardera, bo ten miliarder ma 49% wszystkich udziałów i jest tam normalna, niezależna rada. W Lipsku i w Hoffenheim ponad 75% udziałów jest sprytnie rozłożonych pomiędzy aktualnych/byłych pracowników swoich koncernów i właściwie nie ma opcji, by kibice mieli jakiś wpływ na swoje kluby. Lipsk wydaje bardzo duże pieniądze względem Bundesligi, ale najbardziej początek się ma nich odbił. W drugiej lidze wydali więcej w rok, niż cała druga liga razem wzięta, 1/4 drużyn z Bundesligi. Rok później dysponowali budżetem mniejszym tylko od Bayernu, przy czym dokonali drugiego największego transferu w historii ligi, nie wykonanego przez Bayern (Keita). Teraz, po takich odejściach jak Upamecano i Konate, nawet na stopera ich nie stać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?