La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

3

Inter w kontakcie z Hectorem Bellerinem. Hiszpan jest wyceniany na około 20 milionów i miałby zostać następcą Hakimiego. [SkySports]

Kibicuję temu transferowi, Hector się zasiedział w tym Arsenalu i zdecydowanie potrzeba mu zmiany otoczenia. Włochy to dobre miejsce do odbudowy, co pokazały przykłady Lukaku czy Sancheza.

0

@Homeopata8989 Również Di Marzio teraz wypuścił informację, że Inter kontaktował się z agentami Bellerina.

konto usunięte

0

@Homeopata8989 No Bellerin w ostatnich latach mocno obniżył loty. A pamiętam jak była wielka dyskusja czy Barcelona powinna go ściągnąć.

0

@VenoM Ściągnęli Semedo i to był błąd ale połowiczny.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Kandydatów było kilku, wybór nie wypalił. Jednak patrząc na karierę Bellerina nie wydaje mi się, żeby i on podołał.

1

@VenoM Dlatego napisałem połowicznie aczkowliek kto wie może by u nas akurat był lepszy bo ja od kilkunastu lat nie pamiętam gorszego PO w Barcelonie niż Semedo pomijając oczywiście Lorda Douglasa.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Ciężko, żebyś pamiętał skoro długi czas grał tam TOP Alves, a prędzej to chyba Zambrotta przez chwilę. He, he. Ale dopiero za czasów Alvesa Barca weszła na szczyt, szczytów.

0

@VenoM Był jeszcze Beletti i był Reiziger.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Beletti był słaby, ale w finale LM top. A Reizigera za dobrze nie pamiętam, za młody byłem.

0

@VenoM Taka Holenderska wersja Semedo, tylko lepszy w defensywie, ale w ofensywie taki sam kartofel.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?