La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

konto usunięte

2

O co chodzi z tymi pozdrowieniami w jakiś programach telewizyjnych, internetowych lub w radiu? Czemu ludzie to robią? Coś to zmienia? Nie chcę wychodzić na jakiegoś smutnego człowieka, ale często dzwonią słuchacze i pozdrawiają Staśka spod Wieliszewa, albo Kubę z Poznania. Jeszcze do tego są zestresowani i zajmuje im to sporo czasu, a zanim przejdą do części właściwej, czyli zadania pytania to mija minuta, albo więcej. Pytam serio.

0

@BartqRKO jakby twoi znajomi wiedzieli, że będziesz próbował się dodzwonić do danego programu i powiedzieliby ci, że masz ich pozdrowić to zrobiłbyś to czy nie? A jeszcze jakby gra toczyłaby się o jakieś pieniądze i to oni by cię namówili do wzięcia w tym udziału?

0

@BartqRKO To tak jak z podziękowaniami przy odbieraniu na przykład Oscarów. Płytkie, nudne, nijakie. Odbębnić to co wypada i nara. To samo z dzwonieniem do kogoś i składaniem życzeń, byleby odbębnić powinność

konto usunięte

0

@patry295 Podziękowania jeszcze mają jakiś sens, bo jednak dzięki komuś tę statuetkę odbierasz.

konto usunięte

0

@tadzik447 Można na to spojrzeć w takim razie z drugiej strony. Co ci da to, że twój kolega cię pozdrowi w telewizji? Wiem, że gadam może jak pierdoła, ale ciekawi mnie co kieruje ludźmi że tak robią :d

0

@BartqRKO Nie do końca się zgadzam. Jeśli dziękujesz na scenie osobą, które faktycznie mocno się do tego przyczyniły i poświęcasz chwilę, żeby coś więcej powiedzieć o tym, no to ok. Natomiast jeśli wygłaszasz tyradę w stylu dzięki x i dzięki Y za zmianę mojego nastawienia, no i dzięki za to, że byliście przy mnie, bo bez was nie dałbym rady. No to jest to płytkie i nijakie. Nieciekawe dla widza i bez jakości dla odbiorcy pochwał. Taka „obowiązkowa” litania, byleby odbębnić swoje.

konto usunięte

0

@patry295 Okej, tutaj się z Tobą zgodzę, że niektóre te podziękowania są płytkie, ale to wciąż podziękowania. Podobnie jak składanie życzeń. Jedni zrobią to w 4 sekundy, a innym to zajmie minutę. Tutaj można tylko dyskutować o przekazie i formie tych życzeń, czy podziękowań. Z kolei nie widzę żadnego żadnego sensu w pozdrowieniach, kiedy dzwonię do programu poltycznego, czy sportowego. Goście w studiu rozmawiają o polityce, a ja wyskakuję z tekstem "No zanim zadam pytanie to chciałbym pozdrowić mojego kumpla Grzesia z którym właśnie teraz was oglądamy, moją mamę, która jest wielką fanką waszego programu i chłopaków z osiedla czyli Patryka, Bulwę, Chudego i Goldena". Po co to? :D Tutaj raczej o żadnym obowiązku nie mówimy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?