La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

1

Z tą Holandia wczoraj to aż szkoda słów.
Grali najciekawszą piłkę na euro w grupie, Dumfries, Malen pokazywali się światu i pewnie oboje odejdą zaraz do lepszych klubów niż PSV.
No ale jak to jest, że w minutę, albo w dwie akcję po kolei przegrywasz mecz.
Pierw Malen i turbo setka, Nazario by z emerytury wrócił żeby tylko znów minąć bramkarza, takie sytuacje rzadko zdarzają się już na najwyższym poziomie. Sytuacja wymarzona...
No i De Ligt, który chyba nasłuchał się jak to jego włoscy mentorzy z Juve grają cwaniaków, nieczysto, w takim starym włoskim stylu, albo po prostu odcięło prąd i wpadł na pomysł, że pomoc ręką to świetne wyjście w tej sytuacji. Już po samym złożeniu się do wybicia tej pilki było widać, że zaraz coś odpiera****

Szkoda mi oranje bo spokojnie mogli nawet do finału dojść, De Boer mnie pozytywnie zaskoczył i mam nadzieję, że na Mundialu też szansę dostanie.

Wracsj Depay i De Jong, odpocznijcie i widzimy się w presezonie!

0

@jeyx77x Sam fakt że strzału celnego nie oddali to pokazuje jak słaby mecz zagrała Niderlandia.
Jestem pewien że Polacy Nawet w 10 by oddali celny strzał.

0

@Criss18Barca masz trochę racji, ale były momenty gdzie Czesi byli gnieceni, też nie będę się czepiał że akurat strzału nie oddali. Dumfries by podał lepiej dws, trzy razy i było by 3-0 po trzech strzałach celnych.

0

@jeyx77x przecież oni nic wielkiego nie grali, w grupie też. Wiadomo, odpadnięcie z Czechami to wielka niespodzianka, ale w meczu z kimś silniejszym chyba nikt by ich nie postawił w roli faworytów

konto usunięte

0

@jeyx77x przecież oni mieli najłatwiejszą grupę, a tracili dużo bramek, po prostu 1/8 finału to dla nich max

0

@jeyx77x najciekawszą piłkę w grupie grali Włosi a nie te pałki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?