- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
8
Jeden z najlepszych posągów na świecie znajdujący się w Montreux, w Szwajcarii przedstawiający (moim zdaniem) najlepszego wokalistę w historii muzyki - Freddiego Mercuryego
Niestety nie dane było mi usłyszeć na żywo tego pięknego głosu
1
@DaPidejpi tez załuje :/ ale pomnik kozak
0
@LeoMessi1994 zgadzam się. Wstawiłem inne zdjęcie z Twittera ponieważ widok od pleców z jeziorem w tle jest lepszy
1
@DaPidejpi @PatrychoO paczaj :P
2
@DaPidejpi zajebiste
uwielbiam Mercurego dla mnie najlepszy w historii
0
@LeoMessi1994 dla mnie również. Nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze będzie tak piękny głos i taka osoba na scenie
0
@DaPidejpi @LeoMessi1994 na stronie Queen można kupić mini posąg
0
@DaPidejpi charyzme miał sceniczną mega. Mimo że był gejem potrafił się normalnie zachowywać z żadną flagą sie nie odnosił przez co u mnie ma już mega szacun. Miał klasę facet. Dodatkowo bestia sceniczna jak sie potrafił ruszać. Głos naturalny a nie żadne playbacki czy ałtotiuny. Dla mnie geniusz. Messi na boisku Mercury w muzyce :)
0
@PatrychoO a jaki ten posąg i po ile?
0
@LeoMessi1994 https://www.queenonlinestore.com/*/*/Freddie-Mercury-Montreux-The-Statue/2JAA0000000
0
@PatrychoO Kupujesz? :P
0
@tadzik447 drogo trochę, s wykonanie takie sobie z tego, co widziałem
1
@DaPidejpi @tadzik447 @LeoMessi1994 ten comic sans kłuje w oczy
1
@PatrychoO wykonanie faktycznie średnie, ale nie ukrywam chciałbym posiadać jego „figurkę”, popiersie tak samo jak np: Michaela Jacksona. Do tej pory spotkałem się HotToys i MJ, ale za olbrzymie jak dla mnie pieniądze za takie figurki.
0
@teacherakademicki ja mam funko popa xd