La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

2

Dziś team Szwecja i Niemcy!

5

@IronSanHybrid No ja team Ukraina i Anglia. Ale standardowo. Niech wygra lepszy ;)

1

@Kgorecki2500 tylko nie Ukraińcy....

3

@IronSanHybrid kierując się logiką prof. Pawłowicz to dzisiaj nie ma komu kibicować bo:
- Ukraina - Chmielnicki i Bandera
- Anglia - bierność we wrześniu `39 i prawdopodobnie zamach na gen. Sikorskiego
- Szwecja - XVII wiek, zwłaszcza potop szwedzki i zagrabienie dóbr z terenów RP
- Niemcy to wiadomo: Cedynia, zabory, II Wojna Światowa, Tusk. :P

A na poważnie, to piłkarsko nie lubię zadnej z czterech reprezentacji, które dzisiaj graja, dlatego jest mi to zupełnie obojętne kto przejdzie dalej.

0

@IronSanHybrid A czemu nie? Nieźle z Holandią zagrali i trenuje ich legenda Szewczenko. Poza tym są słabsi od Szwecji, więc fajnie jakby zaskoczyli. Jeśli chodzi o Anglię to wolę ich od Niemców i często im kibicuję :-)

0

@fcbarcafan19 Bo nie lubię Ukraińców.

0

@IronSanHybrid A z jakich powodów jeśli można zapytać?

1

@fcbarcafan19 Niech to zostanie niedopowiedziane. Mam swoje powody i już :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?