La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

6

Heh, no tak... klasyk:
Messi nie wygrywa CA -> hahah znowu nic z repką pff
Messi wygrywa CA -> hahah w tak słabym turnieju lol
Naprawdę czasem mam nieodparte wrażenie, że cokolwiek by Messi nie zrobił to jest zawsze jakaś polewka. Nie wiem z czego to wynika. Może po prostu z tego, że Messi jako jedyny piłkarz na świecie wybił się tak bardzo ponad resztę pod względem nie tylko bramek i asyst, ale też elegancji i artyzmu w grze, że ludzie od niego wymagają zdecydowanie więcej nawet od Cristiano?
Święte słowa!

0

@Dembouz1899 No Ronaldo też się wybił bo jest najlepszym strzelcem w historii

konto usunięte

0

@Dembouz1899
Hmm, może to wynika z tego, że co by Messi nie zrobił to 3/4 La Rambli sika z wrażenia. Ma to miejsce nawet w sytuacji dość prostych zagrań na, które inni zawodnicy również by sobie mogli pozwolić. Potwierdzenie mojej teorii znajdziesz na LR podczas jakiegoś meczu Argentyny w Copa. Reasumując, wszystkie wyczyny Messiego są odbierane bardzo emocjonalnie, niezależnie od tego czy są "in plus" czy "in minus".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?