- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
11
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
0
VAMOS Szwecja!!! Kurła nie mogę oglądać dalej...
0
@IronSanHybrid Za to wejście Szwecja out
0
@IronSanHybrid a co prąd odłączyli? Trzeba było płacić rachunki.
0
@Encore Nie widziałem, ale żeby nie wiem jakie było to Vamos Szwecja!
0
@Bobo25 W szpitalu musiałem pilnie się znaleźć :(
0
@IronSanHybrid Prawie zakończył karierę chłopowi z Ukrainy
0
@Encore No cóż poradzisz sport kontaktowy
0
@IronSanHybrid No ta ale bez przesady
0
@Encore Nie widziałem to ciężko mi się odnieść
1
@IronSanHybrid a to sorki, zdrówka więc dla Ciebie lub kogoś bliskiego.
1
@IronSanHybrid Znaczy on chciał trafić w piłkę i trafił ale potem ta noga wjechała w Ukrainca. Dużo pecha trochę.
1
@Bobo25 (Nie) dziękuje :), przyda się mocno! :)
1
@IronSanHybrid nie słuchaj ich, 0 intencji wyrządzenia krzywdy, od początku do końca skupiony na piłce, a tamten się w niego wpierzył kolanem na buta
0
@Transu96 Dzięki za info jak będę mógł to zobaczę powtórkę.
0
@Transu96 ty serio usprawiedliwiasz to wejście???
Jakby tak patrzeć to pewnie z 90% fauli na czerwoną kartkę były nieumyślne i nikt nikomu krzywdy nie chciał zrobić.
Trzeba mieć jednak wyobraźni choć trochę i przewidzieć że jak się wchodzi wyprostowana noga na wysokości kolana w kontakcie z rywalem to można zrobić krzywdę.
Nikt raczej nie twierdzi że to było umyślne ale bardzo niebezpieczne i kartka jest w 100% słuszna. Nie ma żadnej dyskusji.
1
@IronSanHybrid tu masz krótki filmik
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10278541#comment-10278655
I powiedz że to nie czerwo...
0
@Bobo25 to nie czerwo, jak wybijasz piłkę to zginasz nogę?
0
@Transu96 ??? Dobra nie dyskutuje nawet bo chyba się nie rozumiemy. W piłce jest przepis o niebezpiecznym zagraniu który kończy się czerwona kartka i nie ma znaczenia czy było to celowe czy nie. Sporo czerwonych kartek jest "przypadkowych", bo są porostu niebezpieczne zagranie jak tu.