La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

2

To co, za tydzień Poirier czy McGregor?
Ja sercem za Conorem, ale coś czuję, że Poirier ponownie go rozłoży niestety.
Cokolwiek o tym Irolu nie mówić i jego szczeniackim i prowokacyjnym zachowaniu, to mega przyhypował MMA na świecie. Kochałem jego trashtalk, pewność siebie i tą presję jaką sam na siebie ściągał.
Walki z Mendesem, Aldo, Diazem, Alvarezem... zarywałem noce żeby iść w niedziele, czy sobote z rana do roboty aby tylko go oglądać.
Mówcie co chcecie, dla mnie jest legendą tego sportu :)

0

@jacobFCB Conor już raczej dla siana i zabawy walczy

0

@Encore On to robi od walki z Alvarezem :P

0

@jacobFCB Jakoś po Nurmie mam wrażenie przestało mu trochę zależeć

1

@Encore Khabib był logicznym skokiem na kasę. Nie walczył dwa lata do tego starcia. Ostatni pojedynek to była pokazowa walka z Floydem co było jeszcze większym skokiem na kasę :D. Imprezy, hajs.
Gość czuł się bogiem.
Wiadomo, że nigdy nie wróci pewnie nawet do top5.
Ale coś w tym jest, że nawet jak szans większych na tytuł nie ma, to samo nazwisko ściąga rekordowe ilości sprzedanych PPV.
Ponoć wraca Fedor Emelianenko. Ciekawe jak ta legenda się sprzeda :)

0

@jacobFCB kocham Conora mimo ze jest pieprzonym chamem i prostakiem. Dla takich gości wydaje się hajs na ppv i czeka do 5 rano na walkę. Dla mnie osobowość nie do podrobienia, nie będzie drugiego takiego świra jak Mcgregor. Szkoda ze już mu nie zależy tak jak koledzy wyżej piszą

0

@jacobFCB gość byle jest i będzie legenda UFC. Nawet jak ktoś będzie podważał jego umiejętności to tak potrafił wejść w głowę rywali że ich rozwalał. MMA nie ważne w jakiej federacji, czy to UFC czy to wyśmiewane Fame to są poniekąd dymy, a ten człowiek jest w tym aspekxie top.

0

@jacobFCB Ogólnie umiejętności maja bardzo podobne i profilowo sa podobnymi zawodnikami. Ale w tym momencie Poirier to zawodnik z umowa o pracę, a Conor z umowa o dzieło. Jednak serduszkiem bliżej rudego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?