La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

1

Saul Niguez na celowniku Liverpoolu. "The Reds" są gotowi zapłacić za niego 40 mln euro
Choć Hiszpan sięgnął w minionym sezonie po mistrzostwo kraju z Atletico Madryt, to miał problem z utrzymaniem wysokiej, równej formy. Dlatego trener Diego Simeone ma być otwarty na jego sprzedaż, choć kontrakt pomocnika z klubem ze stolicy obowiązuje aż do 2026 roku. W brytyjskich mediach pojawiały się informacje, że po 26-latka może sięgnąć Manchester United lub Chelsea, ale według "Diario As" to właśnie "The Reds" mają przewodzić wyścigowi po Nigueza.

Atletico ma się zadowolić 40 mln euro za swoją gwiazdę, choć w kontrakcie jego kwota odstępnego jest kilkukrotnie wyższa. Pozyskane w ten sposób środki zamierzają przeznaczyć na zakup Rodrigo de Paula z Udinese. W minionym sezonie Niguez wystąpił w 41 meczach Atletico, w których strzelił dwa gole i zanotował asystę.


Jak widać jest duże zainteresowanie Saulem . My oszczędzimy na wypłacić Greizmanna co przybliża podpis Messiego i zyskamy naprawdę solidnego zawodnika ... Plus nie wiemy czy ATM ma cos dopłacić czy nie ..

0

@kaamil1910 Plotki jak zwykle.

0

@kaamil1910 Powodzenia z tym de Paulem z Udinese :D

0

@inViNcibl3 ten artykuł wyszedł 4 dni temu ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?