La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

1



Na takie wesele człowiek by poszedł :D

0

@WisniaKala Ale wieśniactwo.

0

@usztafik Napisał typ z takim awatarem

0

@WisniaKala A co to ma do rzeczy? Jeżeli dla Ciebie to jest dobra zabawa to równie dobrze będziesz się bawił z parobkami, plebsem, prostym ludem i przygłupim sołtysem na wiejskiej potupajce w remizie.

0

@usztafik A co dla Pana jest dobrą zabawą Panie poważny? Stypa czy może opera mydlana?

0

@WisniaKala Woodstock chociażby.

0

@usztafik No to widzisz. Są gusta i guściki. Ja np. pluje na woodstock.

0

@WisniaKala Spoko to możesz wracać do wieśniaków i plebsu śpiewać zielone oczy, dla mniej inteligentnych też musi być rozrywka :)

0

@usztafik A Ty możesz wracać do brudasów, miłej zabawy ;p

0

@WisniaKala Wolę być brudny raz do roku niż głupi przez całe życie, pozdrawiam :)

0

@usztafik Głupi i tak już jesteś, nie pozdrawiam

0

@WisniaKala Oho trafiłem w czuły punkt, nie martw się, idiotów do wypasania świń też potrzeba ;)

0

@usztafik Idź się potrzymać z chłopakiem za rękę :P No właśnie brudasie, do świń won

0

@WisniaKala Oj nie musisz być taki agresywny? Możemy się zaprzyjaźnić :D

0

@usztafik sorry ja nie z tych ciepłych, źle trafiłeś ^^

0

@WisniaKala Widzę dla prostych ludzi prosty świat zero jedynkowym, no ale czego tu wymagać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?