La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

0

Tak na marginesie odnośnie wczorajszego hejt parku.
Eldo to bardzo mądry człowiek!

Generalnie kiedy zaczynałem słuchać hip hopu inni ludzie, którzy tego nie słuchali mieli złe zdanie o raperach.
Czyli że są to ludzie trochę na marginesie społecznym, prostacy i ludzie bez szkół.

Po latach słuchając takich ludzi jak Sokół, Eldo czy Tadek uważam, że tacy raperzy biją na łeb wiedzą, obyciem, zasadami przede wszystkich wszystkich tych mądrzejszych po szkołach, szkołach muzycznych śpiewaków. Nie wspominając już o tej nowej generacji raperów, których nie da się słuchać, bo za bardzo nie mają nic do powiedzenia.

0

@barcowy1899 Gural nr. 1
Co do Eldo "Gdybyś był taki jak w tekstach szanować bym Cię nie przestał, ale taki nie jesteś i to już inna kwestia".

0

@barcowy1899 posłuchałem tego maty kiss coś tam, no ludzie tragedia jednym słowem, cringe mocny, dzisiejsi sluchacze mają uszy zalepione

0

@barcowy1899 Nie zgodzę się do konca z tą nową szkołą...A słucham rapu również długo.













konto usunięte

1

@barcowy1899 Zgadzam się. Dzięki Eldoce zacząłem słuchać rapu 13 lat temu. Pamiętam to jak wczoraj, na weszło wtedy raczkujące wrzucili jakiś post o nim, więc włączyłem "Granice", no i już nie było kroku wstecz. Zacząłem wertować na studiach całego youtube'a w poszukiwaniu fajnych kawałków rapowych, poważnie jak tylko wchodziło coś nowego w rapie to od razu to wyłapywałem.
Teraz w ogóle rap się zmienił, powstał trap i większość piosenek właśnie w tym stylu jest nagrywana ze zmixowanym głosem, choć nie powiem, bo niektóre też mi wpadają w ucho. Ale to już nie to co kilkanaście lat temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?