La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

0

Halo mamy na sali eksperta od okien?

Stoję przed wyborem sposobu montażu okien. Firma za szczelny montaż opierający się na taśmach życzy sobie kilka tys zł. Jeśli zdecyduję się na tradycyjny montaż, a później sam użyję membran w płynie od Soudala wewnętrznych i zewnętrznych to uzyskam efekt szczelnego montażu?

konto usunięte

1

@pikass14 wyklej otwory 3cm XPS i tradycyjnie na piankę i będzie ok.

0

@Ghotti w sensie w szczelinę między oken a ściana dać xpsa i dowalić pianką?

1

@pikass14 Powiedz jakich dokładnie taśmach i za same taśmy wołają kilka tys. zl

0

@jaras121 niestety nie wiem jakie dokładnie taśmy, ale dzisiaj facet z tej firmy był na pomiarach, dopytywałem go o szczelny montaż, to sugerował że to niepotrzebne, kasa wyrzucona w błoto

1

@pikass14 Bo nie chce mu się tego robić ponieważ zabiera więcej czasu i wymaga większych umiejętności dlatego wywalił Ci cenę z kosmosu.Co do membran tak uzyskasz szczelny montaż.

1

@pikass14 Co do okien zaproś jeszcze jedna firmę dla porównania to w moim rejonie nic nie kosztuje pomiar robimy za darmo będziesz miał porównanie.

0

@jaras121 miałem chyba z 5 wycen, ta firma najlepiej cenowo wyszła, plus też polecał ją znajomy. Jedynie czas oczekiwania na okna jest mega długi, 10/12 tyg, ale to każda firma ma podobne czasy, chociaż nie wiem z czego to wynika.

1

@pikass14 Brak surowca plus problemy logistyczne. Decyduj się szybko bo ceny rosną co dwa tygodnie.

0

@jaras121 jutro już będę domykał temat. Widzę że jesteś obeznany w temacie, mógłbyś mi jeszcze podpowiedzieć jak wygląda sprawa z podmurówkami pod okna tarasowe, balkonowe? Pan dzisiaj zażyczył sobie podmurowanie bloczkami z których mam dom po kilkanaście cm każde okno balkonowe i tarasowe. Czy to dobra praktyka? Nie będzie to przemarzać, nie będzie mostków termicznych? Czytałem o jakis rozwiązaniach typu klinaryty itd, możesz coś o tym powiedzieć?

0

@pikass14 Jeśli chodzi o wyrównanie z wylewką wewnętrzna to robi się to na poszerzeniach aby właśnie nie było mostków. Ta podmorowka to co by miała dać to tak jak byś wstawił okno do ziemi we wnęce okiennej na posadzce. Pisz na priv co byśmy nie zasmiecali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?