La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

37

El Pistolero to potrafił zayebać z nożyc :D



7

@Pawel13sz Po czym w następnej akcji spieprzyć setkę :D
Ahh cały Luisito :D

0

@Pawel13sz Tu akurat to mu chyba źle siadło :)

0

@Pawel13sz Nigdy już u nas takiego napadziora nie będzie :/ Nie wiem co za rok planuje Jan bo Aguero to już bedzie schodził ze sceny a Depay to nie 9

0

@Pawel13sz Pamiętam sezon w tych koszulkach. Przez pierwszą połowę sezonu graliśmy znakomicie, miażdżyliśmy rywali, między innymi Real 4:0 na Bernabeu. Ludzie mówili tutaj o drugim tryplecie, ewentualnie że obronimy Ligę Mistrzów. A potem, od początku 2016 roku było tylko gorzej. Już z Arsenalem było widać słabszą dyspozycję, a z Atletico to już nic nie mogliśmy zdziałać. Nie rozumiem dlaczego ta drużyna, która tak dominowała, zaliczyła taki zjazd.

0

@Coutinho007 Nigdy nie mów nigdy. Za 6 lat Haaland. Tak strzelam tylko :D

0

@Coutinho007 Może aż takiego nie, ale myślę że jak już wyjdziemy z finansowego dołka, to kupimy jakąś porządną dziewiątkę. W końcu mieliśmy wcześniej świetnych napastników: Eto'o, Villa.

1

@Pawel13sz to nie są nożyce kolego

0

@Mroziu To jakbyś to nazwał?

0

@Pawlak1992 Szpaku: Oczywiście nie tak dobrzy jak Robert Lewandowski :D, sorry musiałem

0

@Pawlak1992 Jaką 9 masz na myśli, kogoś kto już teraz jest dobry, czy o gościu o którym dopiero za kilka lat usłyszy świat?

0

@Pawel13sz Haaland, o którym wspomniałeś. Myślę, że moglibyśmy go kupić wcześniej niż za 6 lat, o ile wcześniej nie zrobi tego ktoś inny.

0

@Pawlak1992 Chociaż wolałbym kogoś z Ameryki Płd. no ale nie można mieć wszystkiego.

1

@Pawlak1992 Braithwaite ;)

0

@Pawel13sz Za 6 lat to go nie wyciągniesz z przeklętego PSG czy innego City.

0

@Pawel13sz strzał z woleja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?