- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
Kogo z obecnym zawodników (+Messi) widzieli byście na kolejny sezon?
Osobiście: Mats, Emerson, Dest, Garcia, Pique, Araujo, Minqueza, Alba, Busquets (z rolą zmiennika), FDJ, Pedri, Moriba, Aguero, Messi, Depay, Fati, Collado oraz Dembele chyba, że pojawi się sensowna oferta.
Brakuje mi doświadczonego 2 bramkarza, LO typu Gaya, topowego ŚO niczym de Light, środkowego pomocnika do pierwszego składu oraz ewentualnie przy odejściu Dembele kogoś w jego miejsce ale na to na razie pieniędzy brak. Najważniejszy ktoś do środka pola typu Pogba, żeby uderzył zza 16tki jak trzeba.
0
@MrShakira moja 11:
Ter Stegen
Emerson Araujo Pique Alba
Busi De Jong
Depay
Messi Aguero Griezmann
4
@AntekGriezmann zbyt ofensywna, a Pedri to chyba pewniak do 1 garnituru
0
@MrShakira ale w przypadku zostania Griezmanna kogo widzisz na ławie? Bo ja Pedriego ewentualnie Aguero
4
@MrShakira @AntekGriezmann Zakładam odejście Antka, więc taki:
Marc
Emerson, Pique, Garcia, Alba
Busi
Frenkie, Pedri
Messi, Depay
Aguero
Jak Griezz zostaje, to on za Aguero.