- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 801 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 801 Culés
7
Moim zdaniem ogłoszenie się przez Barcelonę klubem anty-cośtam to decyzje strategiczno-finansowa. Jesteśmy w trakcie szukania sponsorów, a to jest teraz modne i dodatkowo zmazałoby plamę po tych 2 półgłówkach Dembele i Griezmannie. To oraz kontrakt Messiego będzie kluczowe podczas negocjacji z ewentualnymi sponsorami.
12
@masq A co Griezmann tam zrobił? To Dembele przecież odwalił maniane. Z resztą, świat zszedł widzę na psy, zażartować sobie nikt nie może, bo już wielki rasizm.
0
@masq Laporta robi co może i tak.Jeśli będzie to korzystne dla klubu to spoko.
2
@Rewolucja123 Zszedł nie zszedł trochę to prawda, ale zachowali się jak wieśniaki, w dobie internetu nie było trudne, by to nagłośnić i np. szef Rakutenu już coś tam burczał.
0
@Rewolucja123 No wiesz jak jest na świecie. Nie powinien tego na
pewno upubliczniać. To jest jego największa głupota.
0
@masq Te grajki z Francji są śmieszni i nic nam nie dają sportowo.
0
@marcin000019 To tak samo twoje wpisy nic nie dają na tej stronie. Dzięki dobremu odnalezieniu się w polu karnym Griezmann'a mamy PK. Fajnie nic nie dał. Jak już krytykujesz, to rób to w inny sposób, np. Nie dali tyle ile powinno się od nich wymagać.
0
@Rewolucja123 moje wpisy dają, wiele osób lepiej rozumie futbol dzięki oku eksperta
0
@marcin000019 Ego na poziomie twojego idola Ronaldo widzę. :)
0
@Rewolucja123 zgłaszam za prowokacje, na tej stronie nie lubimy Ronaldo
0
@marcin000019 Przecież tu nie ma żadnej prowokacji.
0
@Rewolucja123 to z Ronaldo jest prowokacja bo ten fioletowy nie jest moim idolem,
0
@marcin000019 Czemu obrażasz Ronaldo? Łamiesz punkt regulaminu w tej chwili, 9.3.2. Za to powinieneś dostać bana w sumie.