- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
5
Irytuje mnie jak ktoś zakrywa się statystykami, by pokazać, że ktoś jest słaby. Liczby to nie wszystko.
Dest ma 2 gole i 1 asystę. ale jakby inni wykorzystali jego zagrania, to miałby ich trochę więcej. To jego wina, że wykładał piłkę, a inni pudłowali?
Jakby opierać się tylko na statystykach, to Iniesta czy Busi byliby w niektórych sezonach plackami.
Dest nie miał dobrego sezonu i na pewno oczekiwano troszkę więcej, ale to nie powód, że ma iść na odstrzał.
0
@norbi77 no bo w sumie Busi był w niektórych sezonach plackiem xD
0
@Rust_Cohle Ale nawet w czasach Guardioli miał marne staty, a grał koncertowo.
2
@norbi77 Zgadzam się z tezą że ocenianie tylko w perspektywie bramek, asyst jest błędne. Jednocześnie statystyki mogą coś pokazać, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy gry obronnej typu ilość odbiorów, przechwytów itp. w nich jest lepszy i to zdecydowanie Emerson, aczkolwiek oglądałem tylko kilka meczów Betisu, więc nie mogę wyrazić pełnego zdania o jego grze i tego czy może pasować do Barcy, pamiętająć o tym że np. Firpo przed przejściem do nas też był w TOP3 LO ligi według statystyk. Reasumująć nie można opierać się na statystykach tylko i wyłącznie, ale nie można ich pomijać.
0
@priest9999 Zgadza się. Bo same suche staty nie powinny być wyznacznikiem jakości piłkarza.
Np...1
Martin w LM 2 gole.
Suarez w LM 0 goli.
Ale nikt nie powie, że Martin jest lepszym napastnikiem, bo lepsze liczby ;-)
0
@norbi77 Wiesz, że Dest stworzył w laliga jedną okazję do zdobycia bramki, oprócz tej asysty, więc nie pisz bzdur.
0
@korolocik Bzdurą to jest Twój komentarz. Widać, że zamiast oglądać mecze, to czerpiesz dane z jakiegoś pudelka w necie. Kilka razy obsłużył Antka, Martina czy nawet Messiego, ale skoro oni tego nie wykorzystali lub stracili piłkę, to według Ciebie się nie liczy?
0
@norbi77 Jakiś pechowy ten Dest jak po jego podaniach wszyscy tracą piłkę.