La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

5

Irytuje mnie jak ktoś zakrywa się statystykami, by pokazać, że ktoś jest słaby. Liczby to nie wszystko.
Dest ma 2 gole i 1 asystę. ale jakby inni wykorzystali jego zagrania, to miałby ich trochę więcej. To jego wina, że wykładał piłkę, a inni pudłowali?
Jakby opierać się tylko na statystykach, to Iniesta czy Busi byliby w niektórych sezonach plackami.
Dest nie miał dobrego sezonu i na pewno oczekiwano troszkę więcej, ale to nie powód, że ma iść na odstrzał.

konto usunięte

0

@norbi77 no bo w sumie Busi był w niektórych sezonach plackiem xD

0

@Rust_Cohle Ale nawet w czasach Guardioli miał marne staty, a grał koncertowo.

2

@norbi77 Zgadzam się z tezą że ocenianie tylko w perspektywie bramek, asyst jest błędne. Jednocześnie statystyki mogą coś pokazać, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy gry obronnej typu ilość odbiorów, przechwytów itp. w nich jest lepszy i to zdecydowanie Emerson, aczkolwiek oglądałem tylko kilka meczów Betisu, więc nie mogę wyrazić pełnego zdania o jego grze i tego czy może pasować do Barcy, pamiętająć o tym że np. Firpo przed przejściem do nas też był w TOP3 LO ligi według statystyk. Reasumująć nie można opierać się na statystykach tylko i wyłącznie, ale nie można ich pomijać.

0

@priest9999 Zgadza się. Bo same suche staty nie powinny być wyznacznikiem jakości piłkarza.
Np...1
Martin w LM 2 gole.
Suarez w LM 0 goli.
Ale nikt nie powie, że Martin jest lepszym napastnikiem, bo lepsze liczby ;-)

konto usunięte

0

@norbi77 Wiesz, że Dest stworzył w laliga jedną okazję do zdobycia bramki, oprócz tej asysty, więc nie pisz bzdur.

0

@korolocik Bzdurą to jest Twój komentarz. Widać, że zamiast oglądać mecze, to czerpiesz dane z jakiegoś pudelka w necie. Kilka razy obsłużył Antka, Martina czy nawet Messiego, ale skoro oni tego nie wykorzystali lub stracili piłkę, to według Ciebie się nie liczy?

konto usunięte

0

@norbi77 Jakiś pechowy ten Dest jak po jego podaniach wszyscy tracą piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?