La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1001 Culés

0

Rany, ale ten Alaba to sz***a...ale pewnie Real był jego marzeniem od bobasa i tylko ten klub kochał, bo tak pięknie ucałował herb, że pewnie opryszczki dostanie.
Nie cierpię takiego zachowania, niezależnie w jakim klubie ( o ile wcześniej nie było wiadomo o "zamiłowaniu" do danego klubu).
Nawet w Barcy takie coś by mnie drażniło.

konto usunięte

0

@norbi77
Wszystko jest ok do momentu kiedy piłkarz całuje tylko jeden herb.

0

@Ronmes Ale na prezentacji? :)
Całować to mógł na odchodne Iker, Raul, Ronaldo czy Ramos, a nie koleś, który w grudniu nawet nie myślał, że zagra w Realu :)

konto usunięte

0

@norbi77
Jeśli od dzieciństwa marzył o Realu to tak, jest to normalne. A czy tak było to wie tylko on sam.

3

@norbi77 to samo było z Viniciusem, który przychodził jak nowy Neymar i też zaczął od lizania herbu swoimi wielkimi jak dupa pawiana warami. Parę tygodni wcześniej był wstępnie dogadany z Barceloną.

1

@norbi77 Ibra nasz całował na prezentacji...Skończyło się marnie.

konto usunięte

1

@norbi77 pocałował 20 baniek rocznej pensji :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?