La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

12

Klub poprosi Griezmanna o obniżenie wynagrodzenia by mógł kontynuować grę w barwach Barçy. [Jose Alavarez Haya] (via: BarcaInfo)

1

@Messibestplayerintheworld Nikt nie chce Francuzika? A tyle chętnych miało być.

0

@kamilo0066 bardziej on nie widzi innego kierunku niż Atletico z którym my się nie dogadujemy, odnośnie wymiany za Saula. Pamiętaj, że piłkarz też musi zaakceptować zmianę otoczenia a nie tylko kluby się dogadać.

0

@Messibestplayerintheworld Wątpię. W Anglii go drużyny nie potrzebują chyba że Totki które i tak większych pieniędzy nie wyłożą.
Powinien odejść dla jego dobra i dla dobra Barcelony.

1

@Messibestplayerintheworld cały czas powtarzam - jak zejdzie do 15 milionów, to przeżyjemy temat.
Tak samo Coutinho - gościa trzeba odbudować, bo kasa się musi zwrócić...już lepiej tez dogadać się na obniżkę. A Dembele to musi robić out. 3 sezony u nas gra i dalej nic.

0

@Messibestplayerintheworld Nie ma sensu go oddawać za pół darmo, lepiej żeby został i był w kadrze, jak kluby zobaczą że nie da rady na janusza to za rok sypną konkretniej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?