La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

3

Co do Moriby to moje zdanie jest takie, że należy go sprzedać, zawodnik o podobnej charakterystyce jest w Ajaxie Amsterdam, a nazywa się Ryan Gravenberch i moim skromnym zdaniem ma większy potencjał od naszego wychowanka, na dodatek ma tylko 2 lata kontraktu i jest kibicem Barcy.

konto usunięte

1

@Nightingale I jest pod egidą Raioli, który jest znany z wyciskania jak najwięcej z klubu.

0

@Khajio Dobrze, że Moriba ma super agentów którzy nie wyciskają jak najwięcej z klubu.

konto usunięte

0

@Nightingale No ma, ale nie ma co się łudzić, że z Gravenberchem nie będzie takich cyrków. Będą podobne, jak nie większe problemy i bycie fanem Barcelony nic w tym nie pomoże. Domyślam się, że to jest powód sprzedaży przez ciebie Moriby.

0

@Khajio Dobra, przyznaję się bez bicia, że umknął mi fakt, że Gravenbercha agentem jest Raiola ale gdybym miał do wyboru to i tak wybieram Holendra( załóżmy, że by chcieli taką samą pensję). Moribie został rok kontraktu więc jeśli nie odejdzie teraz, to odejdzie za rok za darmo. Więc zaryzykowałbym z Ryanem, oczywiście jeśli koniecznie w Barcelonie chcieliby zawodnika o takiej charakterystyce, bo jeśli nie to jest za postawieniem na Gaviego lub Nico.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?