La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

1

Ogólnie sport za jakieś 50 lat będzie przed wielkim kryzysem ze względu na problemy z otyłością. Coraz mniej ludzi uprawia w ogóle Sport.
W piłce nożnej pojawi się to najpierw na płaszczyźnie futbolu amatorskiego. Myślę że z biegiem czasu będzie likwidowana coraz większa liczba klubów. Już teraz są problemy w klubach. Zespoły z 4-5 ligi bardzo często nie mają już w każdej grupie wiekowej zespołu.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Uważasz że nie powinienem stać na bramce w FC Albatros??

1

@Criss18Barca No Hazard to doskonały przykład.

6

@Criss18Barca Nie sądzę by tak było. Po pierwsze... Są ludzie po prostu lubiący sport i mający do tego talent. Do tego jeśli mają talent to mogą dojść niesamowicie wysoko. Nie wpłynie to więc na poziom sportu na najwyższym poziomie. A po drugie... Popatrz na graczy w takiej 4-5 lidze. Tam połowa z nich gra mimo problemów z otyłością xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?