- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 731 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 731 Culés
16
https://mobile.twitter.com/Avanti_1989/status/1420999567093420039 W Polsce się kłócą a tam wyjaśnione.
7
@urbipl @Comentateiro
Co powiesz na to?
0
@lucas/catalan No mam głęboką nadzieję, że to nie jest pokazówka Klepackiej pod publiczkę. Jeśli nastąpi w niej stała przemiana i będzie nawet krytykować to el ge be te, ale z kulturą, to w moich oczach zyska. Już tym zdjęciem zyskuje.
Ale jeszcze poczekam chwilę, żeby nie pochwalić dnia przez zachodem słońca.
Dzięki, że mnie wywołałeś, bo jest duża szansa nabrać innej perspektywy.
6
@lucas/catalan @Comentateiro teraz https://pbs.twimg.com/media/ECVG_FvXYAA7EZK.png
1
@urbipl No chyba normalne, ze nie będą się klepac tam albo wyzywać skoro obie reprezentują jeden kraj
17
@Comentateiro
Pokazówka?
A może po prostu są dobrymi koleżankami, reprezentują swój kraj, wykonują pracę.
Czy jak mój kierownik jest PiSowcem to mam w pracy być na niego zły, dystansować się tylko dlatego, że sympatyzuje z rządem?
Pokrętna logika.
1
@draxidox Przedstawiasz sprawę fałszywie. Tu nie chodzi o inne środowisko, tylko chamskie obrażanie.
Klepacka obrażała osoby z pewnych środowisk. Jeśli masz kolegę np. z PiSu, to nie musisz go nie lubić, ale gdyby poza pracą mówił, że środowiska, które reprezentuje @draxidox i tu stek obraźliwych inwektyw, to chyba tak łatwo tego nie idzie zignorować.
0
@draxidox jesli by cie poniżał, wyśmiewal itp. Ale widze ze pokrętna logika jest u niektorych.
0
@urbipl Smutne, że nawet pod takim zdjęciem ludzie i tak nadal urządzają sobie bitewkę na podziały i zamiast pogratulować to nadal próbują się wymieniać jakże to odkrywczymi argumentami.