- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 926 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 926 Culés
4
Ciekawi mnie sytuacja Dumfriesa. Zarówno Malen jak i Dumfries dostali zgodę klubu na odejście(potwierdzone przez dyrektora sportowego). Malen już od tygodnia w BVB, a Dumfries? Holender uzgodnił warunki z Interem, ale ci nie mają pół euro na transfer, a PSV nie zamierza puszczać go na wypożyczenie. Everton był w stanie zainwestować 20-25 milionów w piłkarza, ale ten nie chciał się do The Toffes przenieść.
Dumfries od tygodni nie trenuje z grupą czekając na transfer, który być może nigdy nie nadejdzie. Swoją drogą dziwne, że tylko dwa kluby zainteresowane były tym piłkarzem. Przecież za nim kapitalne występy na EURO.
0
@Homeopata8989 Patrząc wyłącznie na mecze Euro chciałbym go u nas. Najlepszy zawodnik Holandii. Grał na wahadle więc troszkę mniej miał może okazji bronić
0
@Homeopata8989 Mnie w sumie niezbyt to dziwi. Monchi kiedyś powiedział, że nigdy nie powinno inwestować się w zawodników, o których pierwszy raz usłyszałeś na Euro. Dumfries w Eredivisie jest odbierany dość różnie. Ludzie chwałą go za przygotowanie fizyczne i motoryczne, za ambicję pozwalającą mu biegać 90 minut gdy nawet nie ma siły i wsadzanie głowy tam, gdzie inni boją się wsadzić nogę, za nękanie w ofensywie przy każdej możliwej akcji obrońców przeciwnika. Z drugiej strony jego umiejętności gry w obronie nie stoją dobrze nawet w Holandii, do tego nie jest odbierany za kogoś bystrego i uważamy jest za naprawdę słabego technicznie zawodnika. Taka też była jego kariera. Mentalnie jest tam gdzie jest, ale przez braki w umiejętnościach tak często musiał zmieniać kluby. Klubów zainteresowanych jest pewnie więcej, ale nikt nie wymieni takiego Crystal Palace w kontekście transferu, skoro odmówił Evertonowi. Te lepsze albo nie mają kasy na transfer, albo nie mają kasy na pensję przez Covid, albo nie chcą mieć przepychu na takiej pozycji, albo mają kogoś lepszych.