La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1842 Culés

3

Panowie oczywiście że jest to smutny czas dla Wszystkich Cules, najbardziej boli to ze jesli to juz oficjalka to ten czas jest nieodpowiedni, sam moment jest y, jeśli mial odchodzić miało być tak ze juz wiadomo pod koniec sezonu, ze bedzie godne pożegnanie Naszej Legendy, Legendy piłki Nożnej, ja kibicuje od 2001 roku Barcelonie, przez większość czasu kibicowania byl Messi, nie jestem fan Boyem, Barca bedzie istniała, mamy mega mlodziez, przez Cwela Bartka mamy taką a nie inną sytuacje finansową, może tak miało być ? Messi młodszy nie bedzie, zostaly mu 2 sezony ? Jesli nie bedzie Naszej Pchełki w przyszłym sezonie dopiero teraz będziemy mogli zobaczyć jak na prawdę mamy wartościowych zawodników, juz nie bedzie pojęcia 'wszyscy graja na Messiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?