La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

3

Przyznaję się iż stałem się kibicem Barcelony tylko przez Messiego, jedyne mecze w TV które oglądałem to te z udziałem Messiego, z biegiem czasu się to trochę zmieniło i sporadycznie oglądnę Barce bez Leo. Nie jestem fanatykiem Barcy, ale zwykłym kibicem, który dzięki Leo zawsze Barcy dopingował i poświęcał 2h czasem 4 h przed TV. Moje zaangażowanie pewnie nieco spadnie, ale nie jest mi wstyd napisać, że Messi był głównym czynnikiem, dlaczego oglądam Barcelonę. Mam nadzieję, że młodzież da wiele radości kibicom i mecze Barcy będę jeszcze oglądać z takim zaangażowaniem jak wtedy gdy Leo był na boisku

0

@adamt1996 Ja zacząłem kibicować Barcelonie przez Leo, ale właśnie. Kibicuję BARCELONIE i kibicować będę równie mocno niezależnie czy Leo zostanie czy też nie.

0

@adamt1996 Dziwne kibicować piłkarzom nie klubom. Piłkarze przemijają, kluby zostają. Przez 15 lat kibicowałeś Barcelonie, a teraz polubisz kogoś z Realu i będziesz kibicował Realowi? Niepojęte.

0

@adamt1996 dużo jest takich kibiców co kibicuje tylko Ronaldo czy Messiemu więc nie jesteś jedyny

1

@Uukasz_93 Jestem kibicem Barcy i zawsze będę, ale mecze się głównie odpalało u mnie, żeby zobaczyć show Leo. Co więcej, gram w piłkę codziennie praktycznie, ale oglądanie w TV random meczu to dla mnie katorga :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?