La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

15

niektórzy są bardzo pewni, że Barca da radę bez Messiego i to spokojnie, niestety nie w tym etapie i nie z taką paką, chętnie poczytam wasze komentarze wkrótce po równych bojach z ekipami pokroju Elche, żebyście nie byli zaskoczeni jak daleko jest Barcelona od czołówki LL bez Messiego
chociaż jeszcze jeden magik, Roberto, zostaje w drużynie i może jednak Barca nie jest na traconej pozycji

0

@goldmetaxa W sensie magik, bo znika w meczach tak?

3

@goldmetaxa A jak po połowie sezonu będziemy tradycyjnie w top3 to co powiesz? Że przypadek? :D

3

@goldmetaxa Ochłoń... Barcelona dalej ma zawodników jakościowo lepszych niż reszta drużyn LL. Wszystko zależy od trenera, czy jest w stanie stworzyć z tych zawodników zespół doświadczonych zawodników z młodzieżą.

0

@Bykunn A jak po połowie sezonu nie bedziemy nawet w Top 4 to co powiesz?

2

@Coutinho007 Że się myliłem. Ale to się wydaje skrajnie nieprawdopodobne

0

@Bykunn Z obroną taką jaką mamy i tym jak regularni są piłkarze z ataku wszystko jest możliwe. Atak mamy słabszy moze nam zabraknąć goli, asyst i roboty Leo w kreacji a w obronie pozostaje ta sama padlina z Lengletem na czele, która popełniała kuriozalne błędy, obym się mylił i oby Koeman zmienił w takim układzie blok obronny.

0

@goldmetaxa Ja się nie zdziwię jak wyląfujemy e LE.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?