La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

2



Ja już tęsknię. Serce krwawi gdy ma się tą świadomości, że nigdy nie zobaczymy już Leo w akcji na CN, w szczególności w koszulce Barcy. Cały czas do mnie to nie dociera, cały czas mam wrażenie, że to jest zły sen z którego zaraz się obudzę. Można powiedzieć bez ogródek, że oglądaliśmy najlepszego piłkarza w historii piłki, który zapisał się diamentowymi zgłoskami w historii Barcy. Można podziękować Bartomeu, to przez niego Leo odchodzi, bo rozpieprzył Barce od środka okularnik jeden. Szczerze mówiąc, gdybym miał teraz wybrać, potrójną koronę w 2015 roku, która zaślepiła wszystkich kibiców Barcy w tym również mnie, a zwolnienie Bartomeu po pierwszych jego "rządach", zdecydowanie wybrał bym to drugie, bo przynajmniej nie byłoby tego syfu, który będzie tkwił w Barcelonie jeszcze długo. Gdyby Barca nic nie wygrała, to kto wie może ten złodziej nie został wybrany po raz drugi prezydentem Barcy, no ale teraz sobie można gdybać. Co do Leo to dziękuję Ci za te wszystkie piękne chwile, za szamańskie sztuczki, przepiękne bramki, asysty, za zadziwianie mnie podczas oglądania Leo w akcji, za trofea które zdobył dla Barcelony i ogólnie za całokształt. Życzę wszystkiego dobrego w nowym klubie. Oby to było City, tam jest Pep, także tam by było mu najlepiej, tak mi się przynajmniej wydaje, mam tylko nadzieję, że to nie będzie P$G.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?