La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

2

Kiedy odchodzil R10 bylem tak cholernie zalamany ze obwinialem w tym wszystkim Leo :)
Napisalem nawet tutaj ze pozbywamy sie najlepszego gracza ever na rzecz jakiegos mlodego goscia ktory co prawda jest szybki i ma talent ale do Ronniego nawet nie ma podjazdu za co zostalem porzadnie shejtowany przez niektorych uzytkownikow,ale bylem jeszcze mlody,a Brazylijczyk byl ( i jest) moim idolem i wzorem pilkarza idealnego.
O karierze Leo nie musze nic pisac,przezylem najlepsze lata jakie moze sobie tylko wyobrazic kibic. Cholernie czekalem teraz na 2 rzeczy : rekord Pele w naszych barwach i moja obecnosc na CN z Argentynczykiem w naszych barwach. Ani jedno ani drugie juz sie nie wydarzy i ciezko teraz myslec o czyms drugim.
Barca i Leo to dla mnie jedna calosc ktora rozerwano i nie wiem jak teraz bede przez jakis czas ogladac i druzyne i jego oddzielnie.

0

@Volk dokładnie mam tak samo!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?