La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

1

Wbrew pozorom ta kadra nie jest taka słaba, wróci jeszcze Fati, Pedri, Kun, Bombele. Trzeba to rozsądnie poukładać i uwierzyć że istnieje życie po Messim.
Visca el Barca!

0

@Odcinkowy bombele i kun to nie ma co liczyc

0

@amanter dlaczego? Kun zasługuje na szansę, Bombele racja jest jaki jest ale czasem ma przebłyski.

0

@Odcinkowy mi się wydaje ze Dembele może bez Messiego odżyć tak samo jak Griez. Teraz gramy tym co mamy czyli można wykorzystywać wszystkie atuty w postaci szybkości Dembele przebojowości Depaya inteligencji Griezza :) zobaczycie coś z tego fajnego będzie. Uwielbiam Leo był wspaniały ale taka zmiana według mnie była potrzebna żeby iść do przodu. I podejrzewam ze było to już planowane od kiedy griezz dołączył do nas. Ci ludzie którzy rządzą klubem dokładnie wiedza co maja robić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?