La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

9

Jutrzejszy dzień w temacie Moriby będzie kluczowy.
Zawsze można unieść się honorem i mówić że pozbyć się za wszelką cenę lub zesłać na trybuny - ale warto spojrzeć na poniższe zestawienie - fajnie by było przedłużyć z nim umowę nawet jeśli za 2-3 lata miałby być sprzedany, ale wtedy to może być to konkretny pieniądz, a teraz mimo wszystko by się przydał.
Niesmak z roszczeniami finansowymi jest spory, ale będę trzymał kciuki nie dlatego że widzę go w Barcelonie przez następne kilkanaście lat, lecz dlatego że to będzie dla Barcelony przede wszystkim korzystne bez względu na to co dalej się wydarzy. Takich zawodników nie ma wiele, a futbol idzie w tym kierunku że będą niezwykle cenni.


1

@JarekS ja bym dal podwyzke. Lepiej dolozyc banke niz potem ogladac jak go ktos sprzedaje za 60

3

@amanter zgadzam się, z pewnością kuluarowo jakieś dodatkowe pieniądze do tych 2 milionów są dodawane - ale oficjalnie nie ma takiej opcji aby coś takiego było powiedziane, gdyż "nie negocjujemy z terrorystami" :)
Z rzeczy pewnych jakie wiemy na ten moment to fakt że jesteśmy w temacie limitu płac grubo ponad kreską - biorąc pod uwagę jak mało wiemy na temat działań klubu w zakresie transferów sam już nie mam zielonego pojęcia czy przez przypadek Moriba nie jest wypychany z klubu bo to łatwy pieniądz, który podnosi limit płacowy o tych kilka milionów... Po odejściu Messiego i znając osobiście realia reklamowo-sponsorskie z różnych lig w których pracowałem to szczerze nie mam zielonego pojęcia o co tutaj w tym wszystkim chodzi. Nie widzę ciągłości logicznej pewnych posunięć i trochę mnie to przeraża - mimo wszystko z piłkarskiego punktu widzenia oraz potraktowania go chociaż nawet jak inwestycji to warto zatrzymać go w klubie.

1

@JarekS A wg mnie powinien zostać sprzedany. Gówno pokazał, tym bardziej osiągnął, a rządania finansowe z kosmosu. Out.

0

@Fabik87 spokojnie, nie bądź już taki radykalny - Fati, Pedri, Araujo i reszta najzdolniejszych dzieciaków też będzie przedłużała kontrakty już za parę miesięcy, ich agenci też będą chcieli coś ugrać i mowa o nieporównywalnie większych pieniądzach - każdego będziesz wyrzucał z klubu?
Agent Fatiego w grudniu straszył Barcelonę już trzecią ofertą z MU i rządaniem grubych milionów za sam podpis + pensji na poziomie największych gwiazd zespołu. Umówmy się że lada dzień Mendes poniżej 10mln euro netto (20mln brutto) nie zejdzie - co powiesz wtedy? Żeby wszyscy odchodzili?
Negocjacje biznesowe na świecie, szczególnie w świecie sportu to "sztuka wojny" - po wszystkim co by się nie działo strony podają sobie rękę i albo jest deal lub go nie ma. Jako kibice możemy trzymać kciuki, a obrzucanie się błotem zostawmy mniej rozgarniętym dzieciakom lub dorosłym frustratom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?