La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

0

Jak myślicie dlaczego klubowa piłka Ameryki Południowej jest słabsza od tej Europejskiej? W repkach jest lepiej, ale nie przypominam sobie żeby jakiś nie europejski klub zdobył KMŚ.

3

@fcbarcafan19 ostatni raz KMS wygrala nie-europejska ekipa to rok 2012

Sprawa jest prosta - najlepsi pilkarze z Am Pld graja w Europie, wiec to jest rywalizacja topki swiatowej z 2nd tier pilkarzami z Am Pld

5

@fcbarcafan19 pieniądze. Talentów tam nigdy nie brakowało, ale trzeba tych piłkarzy za coś wyszkolić.

konto usunięte

3

@fcbarcafan19 KMŚ to akurat słaby wyznacznik bo to tylko pojedyncze mecze.
Europa ma zupełnie inną kulturę piłkarską na dużo wyższym poziomie. Dlatego od zawsze tutaj są najlepsze kluby i najlepsi zawodnicy.

3

@fcbarcafan19 korupcja, wyprzedaże młodych, kupowanie emerytów, złe zarządzanie, dziwne formy rozgrywek, słaba sprzedawalnosc praw telewizyjnych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?