La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

1

https://android.com.pl/rozrywka/423003-nowe-logotypy-kanalow-tematycznych-telewizji-polsat/amp/?__twitter_impression=true
@macio_944 Co myślisz o rebrandingu Polsatu? Inni też niech wyrażą opinie :) Legendarne słoneczko zamienili w kłębek.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 ohydne

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 jak dla mnie wygląda to dziadersko.

2

@fcbarcafan19 Średnio. Sam sygnet, znak graficzny jeszcze w miarę, odrobinę nawiązuje do poprzedniego logo (mimo, że za mało), ale font IMO zupełnie nie pasuje. A całość nie kojarzy się zbytnio z dokładnie tą TV. Wnioski po dłuższym czasie, bo na początku chyba nieco lepsze miałem zdanie. Tak czy siak za mało nawiązuje do tego co było wcześniej, a powinno być płynniejsze przejście pomiędzy tym co było, a tym co ma być by nie wzbudzać od razu negatywnych emocji u użytkownika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?