La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

8

Ekspert zabrał głos :)


@Kgorecki2500 @Barca1992

1

@tomek8756 broń nuklearną będą budować XDD

11

@tomek8756 Człowiek wielu talentów, sportowiec, fizyk, historyk, politolog. Gdyby było więcej takich to Polska byłaby gurom

konto usunięte

0

@tomek8756 Mądrego to, aż miło poczytać.

7

@tomek8756 Akurat to, że nam by nie pomogli jest raczej oczywiste. Tutaj zdanie Najmana to żadne szczególne odkrycie.

0

@tomek8756 "Bluzę to od Tuska pewnie pożyczył" :D

9

@tomek8756 My mamy taką mentalność, że prędzej bomby użyjemy na opozycji i osobach, które się z nami nie zgadzają niż podczas prawdziwego zagrożenia.

1

@tomek8756 Od razu zbudujmy własne czołgi atomowe: "Husarz 2.0"

3

@macio_944 oj hiperbolizujesz Maćku :) Broń atomowa to jest akurat gwarant bezpieczeństwa. Trzeba patrzeć realnie - kraje z bomba atomową rządzą światem i raczej są nie do ruszenia. Nikt się nie odważy zaatakować kraju, który dysponuje głowicami jądrowymi.
Nasi politycy (i Polacy ogólnie) może są durni i pełni jadu, ale nie do tego stopnia :)
A Najman o dziwo powiedział tutaj dokładnie to co ja sam myślę na ten temat hehe

2

@michal26 Jasne, hiperbolizuję, ale jak najbardziej specjalnie. My boimy się o elektrownie atomową w kraju, a co dopiero o bombę atomową. Nie wyobrażam sobie tego w rękach naszych "władców", w szczególności aktualnych "władców". Aczkolwiek zgodzę się, że kraje z bombą rządzą światem. Jednak pytanie, czy jesteśmy na tyle... dojrzali jako kraj, by odpowiedzialnie zarządzać tak potężnym arsenałem.

konto usunięte

1

@tomek8756 Marcin lepiej niech zostanie przy odklepywaniu w mate:>

2

@macio_944 skoro Korea Północna jeszcze nie wypuściła bombki, to sądzę że tak :D
Ale to co piszesz jest niezwykle trafne i przerażające. My się boimy o elektrownie atomową. To jest totalna niewiedza i odrzucenie nauki w pełnej, polskiej krasie.
Cos co obok OZE mogło być naszym źródłem energii - nie jest, bo "CzArNoByL i FuKuShImA"
Ręce opadają. To tak, jak z 5G.
Rozwój w naszym kraju będzie niebawem jeszcze wolniejszy xD
A szkoda, bo bodaj Apple, albo Microsoft nie mogą wybudować tutaj swoich fabryk. Ich warunek, to 3 różne źródła energii w kraju. My mamy tylko elektrownie węglowe i...trochę wodnych i wietrznych. I tyle. To dla nich za mało. Gdybyśmy mieli mega elektrownie PV, oprócz tego kilka dużych elektrowni atomowych, to trzecie by mogły być wietrzne na północy i by było super. No, ale lepiej czarnym złotem kopcic. xD
To już nawet wodór z węgla się bardziej opłaca, bo to czysty i ekologiczny surowiec..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?