La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

konto usunięte

2

Wszędzie gdzie Jankesi wprowadzają "demokrację" jest nędza, głód i wojna! Warto wspomnieć, że Bin Laden był wcześniej współpracownikiem ich służb, potem odmieniło im się i rach ciach się pogonili go i jego ekipe Najgorsze, że Polskie rządy angażują nas Polaków w konflikty które nas nie dotyczą zamiast pilnować swojego podwórka. Polska powinna jak najszybciej zacząć prowadzić politykę wielowektorową, tak pod względem politycznym jak i gospodarczym Jankesi się wycofują się bo już wszystko rozkradli zwłaszcza złoża, USA to mordercy, zawsze zerowali na niewinnych ludziach, mordowali i okradali pod pretekstem wprowadzania demokracji zrzucając bomby z samolotów.

0

@19cukier48 Tak złoża im rozkradli, że Chinole się do nich pchają :)

0

@19cukier48 błagam cię wyszli z iraku miałeś isis. Czy tam są czy ich nie ma i tak i tak jest źle.Obecnie to nawaliły wojska afgańskie które nie postawiły się talibom a reszta obudziła się z rękami w nocniku.Już trump zapowiedział wyjście i wszyscy wiedzieli że wychodzą .każdy rząd odpowiada za swoich a nie ameryka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?