La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

2

O matko Boys w Szansie na sukces. Kpina z prawdziwych muzyków

2

@domin682 ja uważam inaczej

0

@domin682 A co jeśli powiem, że jedynym prawdziwym najwspanialszym kolorem jest żółty? A ten co uważa różowy za fajny to sobie kpi? XXI wiek a lud dalej ograniczony do wąskich zainteresowań :D

0

@puyol_presidend5 będę uważał, że według Ciebie najwspanialszy jest żółty i tyle. Źle przedtem napisałem

0

@domin682 Pamiętaj, że każdy jest wolny i każdy ma inny gust - nie znaczy to, że zły.
Nie rozumiem ludzi w XXI wieku. Tyle co mówią "Nie znasz nie oceniaj", "Każdy lubi co innego" itp, ale jeśli o muzykę chodzi to już wyśmiewa się lubienie disco. Hipokryzja młodych ludzi (sam jestem młody, ale tak nie robie).

0

@puyol_presidend5 sorry ale ja jednak uważam, że disco polo to nie muzyka, znam ludzi, którzy tego słuchają i spotykamy się na grillu czy coś ale wiedzą, że tego nie cierpię i tego nie puszczają? Hipokryzja z mojej strony w którym momencie się pojawiła?

0

@domin682 Ok, nie puszczają. A co jeśli oni nie lubiliby Twojego gatunku muzyki? Wieczna cisza na imprezach wtedy? Trzeba akceptować czyjeś gusta też, iść na kompromisy.

0

@puyol_presidend5 wtedy słuchamy "hitów na czasie"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?