La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

15

Najśmieszniejsze są te człowieki (tj. posłowie i senatorowie), którzy zasłaniają się immunitetem i chcą, aby SG, albo wojsko przepuściło ich do uchodźców, którzy nomen omen znajdują się na terenie obcego państwa, które nie należy do UE. Coś mi się wydaję, że dla Łukaszenki ten immunitet poselski / senatorski oznaczyłby tyle samo co papier toaletowy z Biedronki. Także powinni podziękować wojsku i SG za to, że chronią ich przed nimi samymi.

1

@Kurkmen niby posłowie a nie mają kszty pojęcia o prawie xd

konto usunięte

1

@Kurkmen Dzielni rodacy bohatersko bronią ludzi uciekających przed wojną przed dostępem do wody i lekarzy. Cześć i chwała!

6

@Persyfl Oni już uciekli przed wojną. Do Białorusi i to legalnie.

konto usunięte

0

@koksik2700 No to śmigaj tam mieszkać, skoro tak tam fajnie. Ba, oni już nawet w Polsce byli, ale wiadomo, że polska racja stanu ważniejsza od jakichkolwiek umów międzynarodowych, więc już nie są.
Ale w ogóle jest ta wojna hybrydowa i Białoruś ich wypycha na polską granicę, czy nie?

3

@Persyfl Podobno co drugi z Polski ucieka, wyjeżdza od rządów PiS, bo tu się tak źle żyje, więc oszczędzamy im kłopotu. Poza tym, skoro źle w bezpiecznym kraju jakim jest Białoruś, to nie są uciekający przed wojną, a emigranci zarobkowi.

konto usunięte

1

@koksik2700 typowi nie przetłumaczysz, dlatego lepiej takich jak on po prostu olewać.

konto usunięte

1

@koksik2700 No to coś wam się nie spina ta narracja o wojnie hybrydowej. W końcu ich Białorusini chcą u siebie, czy nie? Ale masz racje, ci ludzie wybulili te wasze 15 tysięcy Euro, żeby móc sobie posiedzieć na pasie przygranicznym jedząc trawę i bez dostępu do środków higienicznych. Podobnie Polacy w czasach II WŚ to byli emigranci zarobkowi i choćby takie UK, Iran czy Indie nie powinny ich wpuszczać na swoje terytorium.

1

@Persyfl pewnym typom nie wytłumaczysz. Co by nie bylo to sa ludzie którzy potrzebuja pomocy, zywnosci, kocy moze lekarza lekarstw ipt. I tak swiętojebliwy narod i rzad powinien im to zapewnic bez zadnej dyskusji czy to sa zarobkowi czy uciekaja przed wojna i przesladowaniami. I jak każdy czlowiek na swoecie chca zyc w lepszym i spokojniejszym swiecie. A to co opowiadaja ludzie, to qfa te lata gdzie nasi uciekali po calym swiecie za lepszym losem to nic ich nie nauczylo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?