La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

2

Byloby ciekawie jakby Barca wyszla z grupy LM a PSG by wtopilo na tym etapie.

0

@mekston mokry sen, gdybać można, ale ja tam nie wierzę w takie szalone akcje.

0

@lioners18 zobaczymy - zalezy co z Mbappe, zdrowie Neymara to tez sprawa niepewna

0

@lioners18 mało meczów widziałeś

0

@mekston Ja jestem całym sercem za Barca i Leo.Jesli Barca nie wygra LM bede za PSG i Bayernem.

0

@lukaszbarca15 ja też życzę Leo jak najlepiej, ale może być pewien paradoks w tym, że Messi też wybierając PSG zakładał, że z ekipą może sporo zdziałać w LM, a tutaj już na wstępie bardzo trudna grupa.

0

@mekston Bez przesady.2 pierwsze miejsca sa juz zaklepane.Teraz pozostaje walka o 1 miejsce.

0

@lukaszbarca15 ostatnio meczyli sie z Lipskiem i walka do ostatniej kolejki byla

0

@mekston Ostatnio nie mieli Messiego.

0

@lukaszbarca15 ale byl Mbappe. PSG na papierze jest silniejsze ale zobaczymy jak zaprezentuja sie jako druzyna bo sporo zmian

0

@mekston Mbappe nigdy nie wejdzie na poziom Messiego i wymiana na tej linii to wzmocnienie PSG.

0

@lukaszbarca15 to niewątpliwie, ale też wchodzi do nowej drużyny i cała drużyna potrzebuje pewnego zgrania. Messi sam nie wygrywa LM a grupa jest taka, że taki Lipsk to mógłby być i rywal na 1/8 i na 1/4 w LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?