- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
5
41 bramek w 2021 roku. Nr 1 na Świecie!
Do tego:
- Mistrz Bundesligi
- Wygrany Superpuchar Niemiec
- Historycznie Rekordowy Król Strzelców Bundesligi 41 bramek
- Złoty But Europejski
- Najlepszy gracz Bundesligi
- 3 bramki w 3 meczach na ME
- 5 bramek w 6 meczach LM
Okradziony w 2020 roku z Złotej Piłki, walczy dalej i kto wie !
Visca Lewandowski!!!
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@FC1899Barca Ja wiem, ty wiesz, że Leo wygra w tym roku:>
0
@FC1899Barca Messi odbiera 7 za rok :)
4
@FC1899Barca super ale z euro i lm to bieda straszna. Gdyby messiemu dawali za gole i asysty ligowe to mialby 10 zlotych pilek
0
@amanter No Messi w LM tez nie poszalał.
0
@amanter co więcej Lewy robi to w Bayernie - czyli hegemonie ligi, która jest jednak dopiero 4 najsilniejszą ligą i gdzie w przeciwieństwie do Anglii czy Hiszpanii nie ma rywalizacji o tytuł
1
@lukaszbarca15 ale na CA poszalał
1
@lukaszbarca15 no ale copa america panie
0
@mekston nie porownuj Argentyny i Polski czy Copa America do Euro.Lewy swoje zrobil a to ze w skladzie mial patalachow to nie jego wina.
0
@lukaszbarca15 ale ja nie porównuje Argentyny do Polski - gdzie tak napisałem?
BTW Messi w Barcelonie też miał patałachów
0
@mekston Piszesz ze na Copa Messi poszalał a Lewy na Euro nie?To ile mial strzelic goli w 3 meczach?15?
0
@lukaszbarca15 Messi jednak nie tylko strzelał i asystował, do tego wygrał trofeum z reprezentacją która od 28! nic nie wygrała w seniorskiej piłce. Ostatecznie Leo jednak dużo bardziej poszalał.
Lewy miał dobry występ, ale można się przyczepić, że ze Szwecją nie zamienił swojej sytuacji na bramkę gdy było 0-1 choćby.
Ostatecznie wg mnie Lewy powinien mieć 2 miejsce w plebiscycie na Złotą Piłkę w tym roku.