La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

konto usunięte

0

Cavani ława... Szkoda. @Encore

1

@Yosemite dość tego, wypierdzielam go z fpla

1

@Yosemite Chociaż Jadon od początku ale nie kumam czemu ten James gra.Chyba ma jakieś papiery na Ole bo jest cienki jak siki pająka.

konto usunięte

0

@Transu96 ty Cavaniego 3kolejki miales w skladzie nie? XD

0

@Yosemite Dobrze. Ma grać Greenwood. To jest przyszłość klubu.
@Encore Nie ma bardzo kto grać za niego. Przecież nie Martial.

0

@Szreko Greenwood lepiej niech ucieka na wypożyczeniem bo przy Ronaldo tylko ogony będzie łapał.

0

@Szreko Greenwood na bok i matador na szpice

1

@Encore Nie. Niech Mason się ogrywa na środku. Zresztą on na lewej nie daje tylę co na prawej a tam Jadon.
@puyol_presidend5 Nie, nie i jeszcze raz nie. Niech grają na zmianę. Przy Ronaldo Greenwood może się trochę nauczy.

0

@Szreko Dzis Sancho chyba na lewym zagra skoro jest James

0

@Rust_Cohle 2, w pierwszej martiala

0

@Encore Raczej nie. Choć to w gruncie rzeczy bez różnicy. Wszędzie gra fatalnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?